Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Spets topp zara - Använd en gång, i jätte bra skick! Köptes för 550kr!
Svart ribbad topp med spets från Zara - Supersnygg svart ribbad topp från Zara med korta ärmar och fina spetsdetaljer vid halsringning och ärmslut. Toppen har en figurnära passform. Passar bra ändå om man är XS.
Spets Topp Zara - Säljer denna oanvända Spets topp från Zara! Trekvartsärmad och lite högre hals❤️‍🔥
Svart topp med spets från Zara - Svart topp från Zara med breda, halvlånga ärmar och snygg spetsdetalj längs både ärmslut och nederkant. T-shirttyp i bomull som känns både chill och stilren. Perfekt om du vill ha något enkelt men ändå med en twist.🤍🤍
Svart ribbad topp med spets från Zara - Säljer en supersöt långärmad topp från Zara med ribbad struktur och v-ringad halsringning med spetsdetaljer. Storlek S❤️
Spets topp från Zara - Svart spets topp från Zara med dragkedja på ryggen
Matilda

Svart zara topp (spets)

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: Zara
Färg: Svart

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart topp från ZARA i spets (slutsåld), stl S men skulle säga att den passar M också då den är stretch i

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Vit prickig blus med v-ringning - Säljer en vit blus med svarta prickar och djup v-ringning. Blusen har korta puffärmar, knappar framtill och rynkade detaljer längs sidorna som ger en snygg siluett. Super fint med polka dots!!
Prickig vit oneshoulder topp från Amisu - Supersöt vit topp med svarta prickar från Amisu. Modellen är oneshoulder med en bred axelrem som kan knytas. Sitter snyggt och har en slim passform. Perfekt för dig som gillar att sticka ut med ett lekfullt mönster. Materialet är mjukt och stretchigt, troligen polyester.
Svart spetsbody - Snygg svart body, tunna axelband, Perfekt för fest. Helt ny!
Vit Le Magda Blus - Superfin vit blus med volanger och hög hals. Toppen är ärmlös och har öppen rygg med knytband bak. Aldrig använd då de inte riktigt är min stil längre🥰
Prickig Zara topp - Prickig Zara topp!! 🤍
Intimissimi bh - Intimissimi bh i beige
Svart body - Svart body med breda axelband och fyrkantig ringning fram,  har en djupare rundad rygg. Materialet är mjukt och stretchigt! Endast använd fåtal gånger!
Mönstrad Zara topp - Säljer en så gullig topp från Zara,  linnetopp med smala axelband och v-ringning. Toppen är beige med färgglada mönster i rosa, orange och lila, samt dekorativ snörning framtill och broderade detaljer. Materialet är lätt och luftigt, perfekt för varma dagar. Aldrig använd! Men lappen tyvärr ej med.