Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Beige ärmlös polotopp från Zara - Beige ärmlös polotopp från Zara i mjukt, strukturerat material. Toppen har hög krage och en rak, avslappnad passform som ger en clean och stilren look. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig vibe.
Beige ärmlös polotopp  - Säljer en superfin beige ärmlös polotopp från Stradivarius. Toppen har en hög ribbad krage, och materialet är mjukt och skönt. Funkar både att använda till mer fina tillställningar och till vardagen! Samt jättefin till hösten🤎🍁
Ljusgrå ärmlös polotopp - Säljer en stilren ljusgrå polotopp utan ärmar. Toppen har en hög krage och är i ett mjukt, stretchigt material som sitter snyggt på kroppen. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en clean look.
ärmlös polotopp med ribbad krage - Enkel och clean look som passar till många outfits.
Beige ärmlös polotopp - Säljer en beige ärmlös polotopp med hög, ribbad krage. Toppen är stickad och har en mjuk, avslappnad passform!
Beige ärmlös polotopp croppad - Säljer en beige ärmlös polotopp i mjukt bomullsmaterial. Toppen är croppad och har en hög krage som ger en clean och trendig look. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en chill och snygg stil.
Beige ärmlös polotopp från Gina - Säljer en stilren beige ärmlös polotopp med tight passform. Perfekt att matcha med både jeans och kjol för en trendig look. Enkel och minimalistisk design utan synliga detaljer.
Beige polotopp - Säljer en stilren beige ribbad polotopp utan ärmar. Perfekt för lager-på-lager eller att bära som den är. Den har en hög krage som ger en elegant touch. Passar bra till både jeans och kjol.
Jennilee Örnvinge Schoultz
Jennilee Örnvinge Schoultz
Beige ärmlös polotopp
Beige ärmlös polotopp - 0 Beige ärmlös polotopp - 1

Beige ärmlös polotopp

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: Zara
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg beige ärmlös polotopp med hög krage. Perfekt för en stilren look och kan matchas med både jeans och kjol. Enkel och elegant design som passar till många tillfällen.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Rosa volangblus från Meet Me There - Supersöt ljusrosa blus med volanger och v-ringning från Meet Me There. Croppad modell med korta ärmar och omlottkänsla framtill. Storlek S/M
Beige spets-bh med broderade detaljer - Köpte denna för 300 kr. säljaren sa att den är mer 75b. Den är för liten för någon som har kupa b då den är med push-up, därför säljer jag den vidare.                                   Originaltext; Säljer en beige intimissimi bh i storlek 75 A men skulle säga mer 75 B.
Svart  tubtopp med volang Zara  - svart  tubtopp från Zara  med bred volang upptill. Slutsåld , kontakta för prisförslag
Vit Festtopp  - Vit tröja till fest eller uppklädda tillfällen, ny men prislapp. Storlek xs. Det beast provat.
Body - Intressekonflikt, buda! Snygg efterfrågad body.
Lila rutig korsett-topp med snörning - Superfin korsett-topp med lila och vitt rutigt mönster, smala axelband och spetsdetalj upptill.  Kommer inte till någon användning!
Korsettopp  - Jättesnyggkorsettop från zara!!