Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit v-ringad topp - Säljer denna jättesöta V-ringade vita toppen från Gina Tricot i storlek S.  Den har använts fåtal gånger och är i mycket bra kondition🤍
Vit v-ringad topp  - Supersöt vit topp från Gina Tricot i storlek XS. Den har v-ringning, korta volangärmar och smockad midja med volangkant nertill. Jag tycker inte att den passar mig så bra så därför säljer jag den! 🤍den är använd fåtal gånger och är i superbra skick! 💋
Vit topp med knyt och v-ringning - Jättesnygg😍
Vit v-ringad topp med spetsdetaljer - Säljer denna fina topp från Gina då den inte kommer till användning. 💗
Vit v-ringad topp med knappar - Snygg vit topp med v-ringning och korta ärmar. Toppen har dekorativa knappar framtill och en liten slits nedtill.
Vit v-ringad topp från Gina Tricot - Supersöt vit topp från Gina Tricot med v-ringning och spetskant. Toppen har korta ärmar med vågig kant, rynkdetalj framtill och en feminin passform. Perfekt för dig som gillar en enkel men ändå romantisk stil.
Vit v-ringad topp - Snygg vit v-ringad topp med långa ärmar. Perfekt för en stilren look. Toppen har en figurnära passform. Använd 1 gång.
Vit v-ringad topp med knytninh - Så snygg💞😍
Ebba Ekblom

Vit v-ringad knyt topp

Storlek: M
Kategori: Toppar
Märke: Gina Tricot

220 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vit knyt topp från Gina i storlek m men passar s, aldrig använd. Jämnt slutsåld

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Zara topp med dragkedja - Super fin topp ifrån Zara. Aldrig använd🩷
Spets topp zara - Använd en gång, i jätte bra skick! Köptes för 550kr!
Rosa body från intimissimi - Supersnygg rosa body med tunna axelband och v-ringning. Spetsdetaljer framtill och längs urringningen, mjuk och stretchig. Kommer inte till användning😊Passar både Xs och S
Intimissimi tröja - Säljer en populär Intimissimi tröja med tight passform. Tröjan är i ett mjukt och stretchigt material, perfekt att styla med jeans eller kjol. Enkel och stilren design utan mönster eller detaljer, rund halsringning och smidig att bära under jackor.
Ljusblå Zara oneshoulder topp med volang - Köpt på Plick, i storlek XS ifrån Zara! Inga defekter.
Rutig röd och vit linnetopp från Nicha Studio - Supersöt röd och vit rutig linnetopp från Nicha Studio med smala axelband, spetskant upptill och liten broderad rosdetalj framtill. Toppen har smockad rygg för extra passform och är perfekt för en somrig look.