Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Leopardmönstrad topp från Nelly - Snygg leopardmönstrad topp från Nelly. Prislappen sitter kvar och köpt för 199 men priset kan diskuteras vid snabb affär.🫶🏼
Leopardmönstrad topp från Nelly - Topp som tyvärr inte kommer till användning längre, mjuk och sitter fint. Pris kan diskuteras!☺️
Leopardmönstrad topp från Nelly - Säljer en leopardmönstrad topp från Nelly i storlek XS. Toppen har v-ringad hals, smala axelband och är figurnära. Färgerna är beige och svart med bruna inslag. Materialet känns mjukt och stretchigt, perfekt för dig som gillar djurmönster och vill sticka ut. Haft den på mig en gång i 5 minuter då jag bara provat den men för min del tyckte inte jag att färgen passade mig🩷
Leopardmönstrad topp från Nelly - Säljer en snygg leopardmönstrad topp från Nelly i stretchigt material. Toppen har korta ärmar och är urringad. Storlek S men sitter som XS 🩷💖 köpt för 250kr. 💕har använt tröjan typ 3 ggr
Leopardmönstrad topp från Nelly - Säljer en superfin leopardmönstrad topp med korta ärmar. Den är tight och perfekt för en utekväll eller fest. Toppen har en snygg fyrkantig urringning och är i mycket bra skick. Den är helt ny och inte använd.
Leopardmönstrad topp från Nelly - Snygg topp från Nelly med leopardmönster i bruna och svarta toner. Modellen har korta ärmar, v-ringad hals med svart spetskant och figurnära passform. Perfekt för dig som gillar leopard mönster oandvänd med prislapp på då den inte kommit till andvändning❤️❤️
Leopardmönstrad topp från Nelly - Säljer en snygg leopardmönstrad topp från Nelly i S. Väldigt populär men kommer inte till användning för mig🥰Använd nån enstaka gång
Leopardmönstrad topp från Nelly - Säljer en slim leopardmönstrad topp från Nelly i storlek S. Toppen har korta ärmar, v-ringad hals och är gjord i mjuk, stretchig polyester. Färgerna går i beige, brun och svart med ett djärvt leopardmönster som sticker ut.
Leopardmönstrad topp från Nelly
Leopardmönstrad topp från Nelly - 89 Leopardmönstrad topp från Nelly - 90 Leopardmönstrad topp från Nelly - 91

Leopardmönstrad topp från Nelly

Storlek: XS
Kategori: Toppar
Märke: Nelly
Skick: Mycket bra skick

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en snygg leopardmönstrad topp från Nelly. Toppen har korta ärmar och en djup urringning som ger en trendig look!

Tuva
Tuva
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Glittrig beige korsettopp Emmabelin XS-S - Supersöt glittrig korsettopp från Emmabelin i beige mesh med paljetter. Toppen har tunna axelband, volangkant upptill och knytband framtill. Transparent och croppad modell som ger en trendig och feminin vibe. Perfekt för dig som vill sticka ut!
Vinröd v-ringad topp med knytning - Säljer en vinröd topp med djup v-ringning och breda axelband. Toppen har omlott-detalj och knyt i ryggen för extra snygg passform. Materialet är mjukt och har ett lätt glansigt utseende, perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg.
Svart spetskorsett Zara - Säljer den slutsålda Zara korsetten. Aldrig använd!💓
Svart spetsbody med push-up från H&M - Säljer min svarta body från HM som är helt slut på hemsidan, bodyn är aldrig använd och därav nytt skick💓💞storlek 75B
 Abercrombie & Fitch topp med knappar - Henley. Snygg vit långärmad topp från Abercrombie & Fitch med sju knappar framtill. Tröjan har ribbade muddar och ett broderat mörkblått älglogo på bröstet. Mjuk och tunn bomullskvalitet som är perfekt för lager-på-lager.
Vit oneshoulder topp från Nelly - Säljer min one shoulder topp då jag inte använder den! Inga defekter eller så
Svart och silver glittrig korsett - Säljer en snygg korsett i svart med glittriga silverdetaljer och blommigt mönster. Toppen har formade kupor, justerbara axelband och markerade sömmar som ger en cool siluett. Perfekt för dig som vill sticka ut med lite extra bling och glam. Och parfeckt för nyår.
Orange blus - Säljer en orange blus från Samsa Collection med offshoulder och puffiga korta ärmar. Blusen har volangdetaljer vid halsringningen och nederkanten.