ebba

Lila ribbad linnetopp

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: H&M

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en lila ribbad linnetopp med smala axelband och rak halsringning. Toppen är croppad och har en enkel, stilren design som passar perfekt till sommaren. Blir billigare vid köp av flera. Skriv för flera bilder💜

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Zara topp med dragkedja - Super fin topp ifrån Zara. Aldrig använd🩷
Spets topp zara - Använd en gång, i jätte bra skick! Köptes för 550kr!
Rosa body från intimissimi - Supersnygg rosa body med tunna axelband och v-ringning. Spetsdetaljer framtill och längs urringningen, mjuk och stretchig. Kommer inte till användning😊Passar både Xs och S
Intimissimi tröja - Säljer en populär Intimissimi tröja med tight passform. Tröjan är i ett mjukt och stretchigt material, perfekt att styla med jeans eller kjol. Enkel och stilren design utan mönster eller detaljer, rund halsringning och smidig att bära under jackor.
Ljusblå Zara oneshoulder topp med volang - Köpt på Plick, i storlek XS ifrån Zara! Inga defekter.
Rutig röd och vit linnetopp från Nicha Studio - Supersöt röd och vit rutig linnetopp från Nicha Studio med smala axelband, spetskant upptill och liten broderad rosdetalj framtill. Toppen har smockad rygg för extra passform och är perfekt för en somrig look.