Tuva Johansson

Ljusblå topp

Storlek: XS
Kategori: Toppar

50 SEK

Beskrivning

Säljer en söt ljusblå topp från lager 157 i storlek XS. Den har en knytning framtill och volangdetaljer vid ärmarna. Toppen är i mycket bra skick och är endast använd en gång. Perfekt till en par jeans. Köpt för 150 kr om jag minns rätt, och säljer för 65 men priset kan alltid diskuteras!

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Zara topp med dragkedja - Super fin topp ifrån Zara. Aldrig använd🩷
Spets topp zara - Använd en gång, i jätte bra skick! Köptes för 550kr!
Intimissimi tröja - Säljer en populär Intimissimi tröja med tight passform. Tröjan är i ett mjukt och stretchigt material, perfekt att styla med jeans eller kjol. Enkel och stilren design utan mönster eller detaljer, rund halsringning och smidig att bära under jackor.
Ljusblå Zara oneshoulder topp med volang - Köpt på Plick, i storlek XS ifrån Zara! Inga defekter.
Rutig röd och vit linnetopp från Nicha Studio - Supersöt röd och vit rutig linnetopp från Nicha Studio med smala axelband, spetskant upptill och liten broderad rosdetalj framtill. Toppen har smockad rygg för extra passform och är perfekt för en somrig look.
Brun blommig linnetopp med spets och broderi - Världens snyggaste sommar- eller festtopp. Har broderade blommor, volanger och spetsdetaljer.