Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zara tröja - Jag säljer min mörk gröna långärmade tröja i storlek S. Säljer för att den är förliten för mig men den är sjukt fin och i väldigt bra skick. Köpare betalar för frakten💕
Blus/tröja zara  - En blus/tröja i färgen typ grön är från zara och aldrig kommit till användning. Storlek S
Zara tröja  - En grön fin zara tröja! Använd två ggr❤️‍🔥
Zara tröja - En superfin randig tröja från zara, använd max 3 gånger så i super bra skick💞
Zara tröja  - Randig tröja från zara i gott skick! Strl S för 80kr! Skriv privat för egna bilder eller andra frågor 🫶🏼
Spets tröja från zara - Jätte snygg topp till sommaren eller fest!!
Zara tröja
Zara tröja - 89

Zara tröja

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: Zara
Färg: Grön

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefräsch tröja som inte kommer till användning längre, lånad bild så skriv privat för egna bilder!!🫶🏼

thilde eriksson
thilde eriksson
(14)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Rosemude linne - Supergulligt linne från Rosemude!!
Vit spetsblus  - Säljer en vit blus med v-ringad hals och korta ärmar. Blusen är helt i spets med blommigt mönster och har en croppad passform. Perfekt för dig som gillar romantisk stil och vill ha något som sticker ut lite extra. Nopprig
Mörkgrå topp med knut från Zara - Säljer en stilren mörkgrå topp från Zara i storlek M. Toppen har korta ärmar, rund hals och en snygg knytning i sidan som ger en cool detalj. Materialet är mjukt och stickat, perfekt för dig som gillar enkel men trendig design.
Populär H&M body - Vinröd body från H&M. Slutsåld. Använd max 1 gång. Pris kan diskuteras
Svart topp - Supersnygg svart off-shouldertopp
Svart satintopp - Svart satintopp från Gina tricot i stl S, använd 1 gång
Rutig blå och vit korsett-topp Zara  - Snygg korsett-topp med blåvitt rutigt mönster och smala axelband. Toppen har en söt snörningsdetalj framtill och figurnära passform som framhäver midjan. Perfekt för dig som gillar en trendig och feminin stil.
Svart spetskorsett med snörning - Den virala ”black textured sheer floral lace corset” från Pretty Little Things. Säljs oanvänd med lappen kvar. Nypris 350 kr. Storlek 6 (34)