Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Topp med rosor - Super gullig rosa/lila topp med rosor och en liten volang högst upp💕
Rosa tight topp  - Superfin rosa topp från Zara i stretchigt och mjukt material. Modellen är tight med korta ärmar och rund halsringning. Storlek L men sitter som M
Lila/rosa fest topp Zara  - Supersöt festtopp med öppen rygg som endast använts en gång. 💗
Rosa Topp - Jättefin och somrig rosa topp från Shein. Aldrig kommit till användning och därför säljer jag den💕
Rosa topp - Jätte fin rosa topp i nyskick, endast använd en gång. Från Nelly!
Rosa topp
Rosa topp - 89 Rosa topp - 90 Rosa topp - 91

Rosa topp

Storlek: S-M
Kategori: Toppar
Färg: Lila

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna söta topp jag köpte second hand. Jag har använt den två gånger så i mycket bra skick!

ebbalindsten
ebbalindsten
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Ljusrosa omlottblus med knytband - Supersnygg ljusrosa omlottblus med breda ballongärmar och knytband i midjan. Blusen har v-ringad urringning och volangkant nedtill som ger en feminin look. Perfekt till jeans eller kjol för en trendig outfit.
Vit peplum linnetopp från Zara - Supersöt vit linnetopp från Zara med tunna axelband och peplumvolang nedtill. Den är helt ny och det är inget fel på den och den är aldrig använd
Beige stickad tröja med knappar från Zara - PRIS KAN DISKUTERAS! Snygg beige stickad tröja från Zara med ribbad struktur och dekorativa knappar längs axlarna. Tröjan har rund hals och långa ärmar, perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar. Enkel att matcha med jeans eller kjol för en chill look.
Svart spetsig tubtopp body - Säljer en svart tubtopp body i spets med snygg bandeau-form. Slutsåld på nätet. Säljer då den tyvärr var för liten för mig. Kan skicka egna bilder om det önskas! Aldrig använd och därför är prislappen kvar.
Body från h&m, Xs, svart - Body från h&m😍Supersnygg! Lappar på så den är aldrig använd 🥰🥰
Beige spetsblus från Zara - Supersöt beige blus från Zara med långa ärmar och v-ringning. Blusen är stickad i ett mönstrat material och har breda spetsvolanger längs ringningen och framtill. Perfekt för dig som gillar romantiska detaljer och vintagevibbar.
Rosa topp med rosett från Zara - Supersnygg rosa topp från Zara med breda axelband och en stor rosett i ryggen. Toppen har öppen rygg och är figurnära med en lätt strukturerad form. Perfekt till jeans eller kjol för en trendig look. Ej använd och prislappen sitter kvar! ❤️dma om frågor finns
Marinblå volangig oneshoulder topp - Lägger ut igen för fri frakt