Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Svart linne med tryck - Racer back topp med rosa fågeltryck på framsidan och spetsdetalj. Strl small.
Svart linne med tryck  - Snyggt svart linne med tunna axelband och ett iögonfallande tryck i vitt och rosa framtill. Perfekt för en avslappnad stil med attityd.
Svart linne med tryck och hjärta - Säljer ett svart linne med smala axelband och ett stort tryck i vitt och rött på framsidan. Aldrig använd.
Svart linne med detaljer och tryck  - Linne med tryck från brandy Melville. Storleken är oklar men passar någon som har ungefär 134-152 (xxs/xs)
Långt svart linne  - Basplagg. Långt svart linne. Oanvänd och är i nyskick. Säljer då det inte kommer till användning.
Långt Svart Linne - Långt svart linne från Gina Tricot. Har inte använt den i två år, har inga hål eller så (ganska oanvänd) Storlek: XS Inga tecken av användning!!!