Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
One shoulder topp - Jättefin one shoulder topp från H&M 🤩🤩 Endast använd 1-2 gånger!! 🥰
Fin one-shoulder topp - En jätte gullig topp med fint mönster, säljer den då den är för stor. Köpt på plick tidigare. Från HM
Vit one shoulder-topp - Hej💐 Säljer denna fina topp i helt ny skick, har inte hunnit använda det. Och säljer pågrund av religiösa skäl. Storlek (s) 💗
Vit one shoulder croppad topp - Säljer en vit croppad topp med one shoulder-design. Perfekt nu inför sommaren🥰
One shoulder topp - Jättefin topp, aldrig använd🌸
One shoulder topp - Toppen är i mycket bra skick. Bara använd några få gånger. Toppen är vit med silvrigt mönster. Den är one shoulder. Storlek xs
Lotta Maja S

Prickig one shoulder topp

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: H&M
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en vit one shoulder topp från H&M med svarta prickar och stor knytrosett vid axeln. Superpopulär och slutsåld, endast använd en gång! (Man kan även ha bandet runt halsen)

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Prickig vit oneshoulder topp från Amisu - Supersöt vit topp med svarta prickar från Amisu. Modellen är oneshoulder med en bred axelrem som kan knytas. Sitter snyggt och har en slim passform. Perfekt för dig som gillar att sticka ut med ett lekfullt mönster. Materialet är mjukt och stretchigt, troligen polyester.
Vit prickig blus med v-ringning - Säljer en vit blus med svarta prickar och djup v-ringning. Blusen har korta puffärmar, knappar framtill och rynkade detaljer längs sidorna som ger en snygg siluett. Super fint med polka dots!!
Svart spetsbody - Snygg svart body, tunna axelband, Perfekt för fest. Helt ny!
Mönstrad Zara topp - Säljer en så gullig topp från Zara,  linnetopp med smala axelband och v-ringning. Toppen är beige med färgglada mönster i rosa, orange och lila, samt dekorativ snörning framtill och broderade detaljer. Materialet är lätt och luftigt, perfekt för varma dagar. Aldrig använd! Men lappen tyvärr ej med.
Vit Le Magda Blus - Superfin vit blus med volanger och hög hals. Toppen är ärmlös och har öppen rygg med knytband bak. Aldrig använd då de inte riktigt är min stil längre🥰
Svart spetsblus från Intimissimi - Säljer en svart blus från Intimissimi i storlek S. Blusen har långa ärmar och är dekorerad med breda spetsdetaljer över bröstet, midjan och ärmsluten. Offshoulder-modell med stretchigt material som sitter snyggt och bekvämt. Perfekt för dig som gillar romantisk stil. I väldigt fin skick I storlek S
Prickig Zara topp - Prickig Zara topp!! 🤍
Svart body - Svart body med breda axelband och fyrkantig ringning fram,  har en djupare rundad rygg. Materialet är mjukt och stretchigt! Endast använd fåtal gånger!