Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blåvit randig offshoulder blus - Säljer en söt blus med blåvita ränder och offshoulder-design. Toppen har korta ärmar med lätt puff och en avslappnad passform. Perfekt för dig som gillar en fräsch och somrig stil med lite extra edge. Xs men stretch i tyget där man drar över axlarna
Blåvit randig blus från Zara  - Söt blus från Zara i blått och vitt med tunna ränder. Vida, trumpetformade ärmar och svarta vågiga kanter nertill och vid ärmslut. Tillverkad i bomull och har en liten knapp i nacken. Perfekt för dig som gillar en luftig och trendig look.
Blåvit randig blus från Zara - Säljer en söt blåvit randig blus från Zara med korta ärmar och volangdetalj vid axlarna. Blusen har knappar framtill och är croppad, perfekt för varma dagar. Superfin och lätt att matcha med jeans eller kjol!
Blåvit randig offshoulder blus - Säljer en blå och vit randig blus med offshoulder-modell och korta ärmar med knyt i sidorna. Luftig och perfekt för varma dagar, toppen har en lös passform och elastisk halsringning. Superfin till jeans eller kjol!
Blåvit randig blus  - Randig blus med spetsdetaljer, Stl XS-S🌟
Blåvit offshoulder blus med spets Zara - Supersöt blåvit randig offshoulder blus med korta ärmar och söt vit spetskant längs halsringning och ärmslut. Blusen har små knytband på axlarna och är croppad i modellen. Endast använd ett fåtal gånger. Storlek S men funkar även i Xs 💞💞
Blåvit randig offshoulder blus - Superfin blus med blåvita ränder och offshoulder-modell. Ärmarna har volangdetaljer och trekvartsärm, vilket ger en trendig och luftig känsla. Perfekt för dig som gillar en söt och somrig stil. Tillverkad i bomull för extra komfort. Storlek 34 men passar även 36 och 38.
Blåvit randig topp - Blåvit randig topp från Zara. Skriv privat vid frågor 💖💗
Randig offshoulder blus i blåvitt
Randig offshoulder blus i blåvitt - 0 Randig offshoulder blus i blåvitt - 1 Randig offshoulder blus i blåvitt - 2

Randig offshoulder blus i blåvitt

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: Zara
Färg: Blå
Skick: Bra skick

280 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna blåa topp från Zara. Köpte den för några år sedan men den är fortfarande i väldigt bra skick💕

Sellout
Sellout
(11)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Rutig blå och vit korsett-topp Zara  - Snygg korsett-topp med blåvitt rutigt mönster och smala axelband. Toppen har en söt snörningsdetalj framtill och figurnära passform som framhäver midjan. Perfekt för dig som gillar en trendig och feminin stil.
Rosemude linne - Supergulligt linne från Rosemude!!
Mörkgrå topp med knut från Zara - Säljer en stilren mörkgrå topp från Zara i storlek M. Toppen har korta ärmar, rund hals och en snygg knytning i sidan som ger en cool detalj. Materialet är mjukt och stickat, perfekt för dig som gillar enkel men trendig design.
Svart topp - Supersnygg svart off-shouldertopp
Populär H&M body - Vinröd body från H&M. Slutsåld. Använd max 1 gång. Pris kan diskuteras
Svart långärmad topp med knappar - Säljer en mörkblå och ljusrosa långärmad topp med rundad hals och tre knappar framtill. Modellen är slim och sitter snyggt mot kroppen. Materialet känns mjukt och stretchigt, troligen bomull eller polyester. Perfekt att styla med jeans eller kjol.
Svart satintopp - Svart satintopp från Gina tricot i stl S, använd 1 gång
Mörkblå bolero - Blå stickad bolero/kofta från Fransa i storlek M, fint skick. Storlek M men passar även S. Använd gärna köp nu!