Engla Lundgren
Engla Lundgren
Rosa croppad omlottopp med knut
Rosa croppad omlottopp med knut - 0

Rosa croppad omlottopp med knut

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: Zara
Färg: Rosa
Skick: Nytt skick

200 SEK

Beskrivning

Säljer en snygg croppad topp i stark rosa färg med omlottdesign och knut framtill. Toppen har v-ringning och vida, korta ärmar som ger en cool och trendig look. Perfekt för dig som vill sticka ut med färg och stil.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Svart spetsig bandeau från Intimissimi - Supersnygg svart bandeau-topp från Intimissimi med vit spets i blommigt mönster. Toppen har tunna axelband och en elegant, romantisk vibe. Perfekt att styla under en kavaj eller till höga jeans för en trendig look.
Svart Intimissimi tröja med spets - Jättefin intimissimi tröja med spets i storlek S. köpt i butik för 500 kr. Skriv ifall ni har några funderingar osv🩷
Even&odd lace body - Säljer den populära even&odd lace bodysuiten i svart, den är aldrig använd och lappen sitter kvar! Storlek S!! Jag upplevde den som väldigt liten i storleken🥰
Blå topp  - Skitsnygg lite festlig topp!! Helt ny med prislapp💓
Vit omlottopp med knyt - Snygg vit omlottopp med knyt i midjan och v-ringning. Toppen är ärmlös och har en elegant, stilren look som passar perfekt till både kjol och byxor. Materialet ser ut att vara mjukt och lätt, vilket ger en skön känsla.
fest topp - säljer denna festtoppen från weekday som är ny med lapp på❤️ stl 36! säljer för 299 eftersom de är 440 nypris!