Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Randig tröja - Tröja från Monki i bra skick! 💜
Randig långärmad tröja - Supersnygg och skön långärmad tröja med rosa och blå ränder samt rullfållad kant! Så fin till jeans💓 Knappt använd!
Randig tröja  - Säljer den här grön/vit randiga tröjan från monki. Inte använd speciellt många gånger och det är ingen skada på tröjan.
Randig tröja - Basic snygg randig tröja som man nästan kan ha till allt! Super snygg och skön. Den är ifrån monki och är i storlek S. Hör gärna av dig vid intresse😻
Randig tröja  - Väldigt fin tröja som inte kommer till användning. Pris går att diskutera
Randig tröja - Randig långärmad tröja från Cubus. Väl använd men i gott skick. 158/164 men sitter som xs
Randig tröja
Randig tröja - 89 Randig tröja - 90

Randig tröja

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: Monki

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin tröja från Monki perfekt till våren 💞 I väldigt fint skick! 😁

sara_säljer
sara_säljer
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Zara Satin Fest stopp - Säljer en elegant champagnefärgad linnetopp i satin med tunna axelband och formade kupor. Toppen har en slät, glansig yta och en figurnära passform som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look. Säljer då den inte satt bra på mig🫶🏼använd en gång
Vinröd topp  - Supersöt vinröd linnetopp från Zara med volangkant längs axlar och framstycke. Toppen är ribbad och har knyt framtill för extra detalj. Ärmlös och i mjukt stickat material som känns skönt mot huden. Endast använd en gång🥰
Svart topp Zara - Svart korsett topp från Zara.
Beige topp med dragkedja Zara - Säljer en trendig beige ribbad linnetopp med v-ringning och dragkedja framtill 🥰
Blå volangblus med v-ringning - Säljer en blå blus med v-ringning och flera lager volanger. Från Hm och säljs inte länge❤️❤️
Vit spetsig blommig linnetopp - Säljer en vit linnetopp med blommig spets och v-ringad omlott framtill. Toppen är ärmlös och har en croppad passform som sitter tight mot kroppen. Perfekt för dig som gillar romantiska detaljer och vill ha en fräsch look.