Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart offshoulder korsettopp med snörning - Säljer en svart offshoulder korsettopp med långa, transparenta ärmar och snygg snörning framtill. Toppen är croppad och har broderade detaljer och hålmönster på livet. Perfekt för dig som vill sticka ut med en edgy och romantisk vibe. Står varken storlek eller märke men gissar runt xs/s och köpt i England. Inte från zara!
Svart korsettopp med snörning Zara XS - Supersnygg svart korsettopp från Zara i storlek XS. Toppen har breda axelband, smockad struktur och snörning framtill med små glittriga detaljer. Volangkant nertill och en söt rosett på ena axelbandet. Perfekt för dig som gillar trendiga detaljer och en edgy look.
Rutig topp med snörning från Zara - INTE MIN BILD!! intressekoll, tryck ej på köp nu.
Svartvit rutig korsett med snörning - Säljer en svartvit rutig korsett-topp med snörning framtill och baktill. Toppen har breda axelband och en croppad passform som visar midjan. Materialet känns som bomull och har en snygg, figurnära siluett. Perfekt för dig som gillar trendiga detaljer och rutigt mönster.
Rutig rosa korsettopp - Superfin croppad korsettopp från Zara i storlek XS med rutigt mönster i rosa och beige och ett stretchigt material i ryggen! Perfekt för sommaren! 💝 den här lite små lösa trådar på några ställen (skriv om ni vill ha bild) så därav det billiga priset! 🌷
Svart korsettopp med broderi och snörning - Säljer en svart korsettopp med tunna axelband och snygg snörning framtill. Toppen är från min mamma och är köpt runt 2000 som är knappt använd. Toppen har detaljerade beige broderier på framsidan som ger en unik look. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig outfit.
Rutig svartvit linnetopp med snörning - Slutsåld top från Zara, i storlek L men sitter som M/S. Använd 1 gång. Pris kan diskuteras
korsettopp - Snygg svart korsettliknande topp med smala axelband och en cool cut-out detalj framtill. Storlek L men passar mer s/m💕
💋Olivia💋
💋Olivia💋
Rutig korsettopp med snörning
Rutig korsettopp med snörning - 0

Rutig korsettopp med snörning

Storlek: XS
Kategori: Toppar
Märke: Zara
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg korsettopp med smala axelband och snörning framtill. Toppen har ett klassiskt rutigt mönster i svart och vitt, figurnära passform och lätt utsvängd nederkant. Perfekt för dig som gillar trendiga och feminina detaljer.från Zara i storlek xs❤️

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Stickad polotröja i mohair-mix  - Köpt i Paris. Uppskattad storlek XS. Material: 61% akryl, 20% mohair, 19% polyester. Otroligt mjuk. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Rutig Zara topp - Supersnygg sommar/fest topp från Zara i storlek XS. Använd 1-2 gånger och har därmed inga defekter. Pris kan diskuteras💗
Vit omlottopp med knyt - Snygg vit omlottopp med knyt i midjan och v-ringning. Toppen är ärmlös och har en elegant, stilren look som passar perfekt till både kjol och byxor. Materialet ser ut att vara mjukt och lätt, vilket ger en skön känsla.
Fin topp från Zara  - Suuuper populär och super snygg topp från Zara med v ringning nyskick ☺️
Svart spets offshoulder body - Säljer en svart offshoulder body med långa ärmar i  spets från Nelly. Slutsåld på hemsidan, endast använd en gång!!
Blå topp  - Skitsnygg lite festlig topp!! Helt ny med prislapp💓
Zara body  - Säljer en svart korsett-topp med snygg sweetheart-ringning och tight passform. Toppen är axelbandslös och har en croppad siluett som framhäver midjan. Perfekt för dig som vill ha en edgy och trendig look.
Blå & Vit topp Zara  - Så söt topp från Zara, sparsamt använd och köpt i somras, kommer tyvärr inte till användning längre❤️ Skriv vid frågor! (Har sytt in banden då dom var väldigt långa, se bild 4) (går att sprätta upp)