Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Spetstopp - Sååå fin spetstopp😍märke o strlk står ej men gissar på S
Spetstopp  - Söt spetstopp, köpt second hand så helt okej skick.
Spetstopp - Så fin topp i spets från Nelly, använt skick, lite nopprig men inga skador. Hör av dig om du undrar något!☀️
Spetstopp - Säljer nu denna 2 otroligt fina spetstoppar med trekvartsarmar. Märket är amisu. Säljes i både vitt och gammalrosa. Är i stolrek s och väldigt sköna att ha på sig! 220kr för en, 400 för båda.
Spetstopp - Såå fin spetstopp som tyvärr är lite tajt i armarna på mig🤧💕
Spetstopp - Från boohoo, aldrig använd 🥰
Spetstopp - Så sjukt söt topp perfekt till skolan att styla med en kofta t ex eller att bara ha utan något över!
Engla🍒
Engla🍒
Spetstopp
Spetstopp - 89 Spetstopp - 90

Spetstopp

Storlek: S
Kategori: Toppar
Färg: Vit

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin vit spetstopp!

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Svart spetsblus från Hallhuber Donna - Supersnygg svart blus i transparent spets från Hallhuber Donna. Blusen har korta ärmar, rund halsringning och ett detaljerat spetsmönster med fina kanter. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en cool look.
Vintage y2k Grön paisley linne/klänning från Gina Tricot - Färgstark linne med paisleymönster i grönt, och lila från gammal Gina Tricot. Längre topp/klänning. Strl 38 men passar 36 också.
Svart glittrig korsett med blommönster - Säljer en svart korsett med silverglittrigt blommönster och markerade sömmar. Toppen har formade kupor och justerbara axelband. Materialet är glittrigt och ger en lyxig vibe, perfekt för att sticka ut. Blommönstret är detaljerat och hela korsetten har en snygg, tight passform.
Hm body  - Snygg svart linnebody med smala axelband och djup v-ringning framtill. Stilren och enkel design som passar perfekt till jeans eller kjol. Materialet är stretchigt och följsamt för en bekväm passform.
Topp från VENDERBY’S - Helt oanvänd topp från VENDERBY’S i str XS/S. Lappen är kvar. Köpt för 600kr
Spets body i Burgundy  - Oanvänd spets body med låg v ringning i en fin Burgundy färg från HM
Röd spetsblus med cut-out - Säljer en röd, långärmad blus i spets med snygg cut-out detalj vid halsen från venderbys!! Endast använd 1 gång!!