Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Silkes topp - Silkes topp i en unik blå färg med små detaljer. Ena bandet ser påsytt ut men håller bra då jag använt toppen mycket och inget har lossnat🙌🏽
Silkes topp - Ljusrosa silkes topp som knyts jättefint baktill, storlek s 🤍
Silkes topp - Jätte söt silkets topp som jag köpte på plick, kommer tyvärr inte till användning så mycket längre, skriv för frågor osv💕
Silkes topp - Silkes topp från Zara med band i storlek m med lappar kvar
silkes topp med öppenrygg - jätte fin ljus rosa silkes topp, men öppen rygg, första bilden är baksidan 💓
silkes topp med mönster - jätte söt blus/topp i siden 💓
Felicia

Silkes topp

Storlek: M/38
Kategori: Toppar

99 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna superfina toppen från NAKD (köpt av en annan på Plick och bilderna är lånade) Toppen är i bra skick.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Zara topp med dragkedja - Super fin topp ifrån Zara. Aldrig använd🩷
Spets topp zara - Använd en gång, i jätte bra skick! Köptes för 550kr!
Intimissimi tröja - Säljer en populär Intimissimi tröja med tight passform. Tröjan är i ett mjukt och stretchigt material, perfekt att styla med jeans eller kjol. Enkel och stilren design utan mönster eller detaljer, rund halsringning och smidig att bära under jackor.
Ljusblå Zara oneshoulder topp med volang - Köpt på Plick, i storlek XS ifrån Zara! Inga defekter.
Rutig röd och vit linnetopp från Nicha Studio - Supersöt röd och vit rutig linnetopp från Nicha Studio med smala axelband, spetskant upptill och liten broderad rosdetalj framtill. Toppen har smockad rygg för extra passform och är perfekt för en somrig look.
Brun blommig linnetopp med spets och broderi - Världens snyggaste sommar- eller festtopp. Har broderade blommor, volanger och spetsdetaljer.