Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart linne från Gina Tricot - Supersnygg svart linnetopp från Gina Tricot i mjukt material. Toppen har tunna axelband och enkel, stilren design som är lätt att matcha. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och trendig stil.
Svart linne från Gina Tricot - Säljer en stilren svart topp från Gina Tricot i storlek XS. Toppen har smala axelband och har en tight passform. Perfekt för sommardagar eller som ett basplagg i garderoben. Använd få gånger och i mycket bra skick. Köpte den för 100 kr så de är väldigt värt för den är använd runt 2 gånger. Väldigt bra om man inte vill köpa den i butik för dubbelt så mycket kronor.
Svart linne från Gina Tricot - Snyggt svart fusk skinn linne från Gina Tricot med smala axelband. Perfekt för en stilren look.
Svart linne från Gina Tricot - Säljer en stilren svart linnetopp från Gina Tricot. Toppen har smala axelband och är perfekt för varma dagar. Enkel och mångsidig design som passar till det mesta. Aldrig använd, hör av dig vid intresse❤️
Svart linne från Gina Tricot - Säljer ett stilrent svart linne från Gina Tricot i storlek XS. Linnet har en enkel design med en tight passform och ärmlös stil. Perfekt för lager-på-lager eller som det är.
Linne från Gina Tricot - Säljer ett svart linne från Gina Tricot i storlek xs. Linnet är helt nytt med lappen kvar. Modellen heter ”Scarlet singlet”. Linnet har smala axelband och extra tyg vid bysten och är lite kortare i modellen. Säljer ett likadant linne i xs i en annan annons! Köparen betalar frakten!
Linnen från Gina tricot - Linnen från Gina tricot i storlek S. Tunna smala axelband. Modell: 2-pack scarlet long singlet  black. Oanvända med lappen kvar. Säljer samma modell fast ”black/white” och ”pack scarlet singlet”. Bild 1 från hemsida. Köparen betalar frakten!
majakristiansson
majakristiansson
Svart linne från Gina Tricot!
Svart linne från Gina Tricot! - 89 Svart linne från Gina Tricot! - 90

Svart linne från Gina Tricot!

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: Gina Tricot

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Simpel svart Crop top! Säljer eftersom den inte passar mig längre. I bra skick!🤎

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Svart glittrig korsett med blommönster - Säljer en svart korsett med silverglittrigt blommönster och markerade sömmar. Toppen har formade kupor och justerbara axelband. Materialet är glittrigt och ger en lyxig vibe, perfekt för att sticka ut. Blommönstret är detaljerat och hela korsetten har en snygg, tight passform.
Vintage y2k Grön paisley linne/klänning från Gina Tricot - Färgstark linne med paisleymönster i grönt, och lila från gammal Gina Tricot. Längre topp/klänning. Strl 38 men passar 36 också.
Hm body  - Snygg svart linnebody med smala axelband och djup v-ringning framtill. Stilren och enkel design som passar perfekt till jeans eller kjol. Materialet är stretchigt och följsamt för en bekväm passform.
Topp från VENDERBY’S - Helt oanvänd topp från VENDERBY’S i str XS/S. Lappen är kvar. Köpt för 600kr
Svart spetsblus från Hallhuber Donna - Supersnygg svart blus i transparent spets från Hallhuber Donna. Blusen har korta ärmar, rund halsringning och ett detaljerat spetsmönster med fina kanter. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en cool look.
Röd spetsblus med cut-out - Säljer en röd, långärmad blus i spets med snygg cut-out detalj vid halsen från venderbys!! Endast använd 1 gång!!
Beige topp med knyt från Zara - Stilren beige topp från Zara med korta ärmar och rund halsringning. Toppen har en snygg knytdetalj i sidan som ger en modern och avslappnad look. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en trendig outfit. Obs de e storlek s men passar xs också!