Alla kategorier > Toppar
Sommarlinne
Sommarlinne - 89 Sommarlinne - 90

Sommarlinne

Storlek: Xs
Kategori: Toppar
Märke: Gina Tricot
Färg: Rosa

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Sött rosa linne från Gina Tricot. Nyskick, strl Xs men passar S. Skriv privat för frågor.💕

Ines
Ines
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Zara Satin Fest stopp - Säljer en elegant champagnefärgad linnetopp i satin med tunna axelband och formade kupor. Toppen har en slät, glansig yta och en figurnära passform som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look. Säljer då den inte satt bra på mig🫶🏼använd en gång
Svart topp Zara - Svart korsett topp från Zara.
Vit spetsblus från ONLY - Supersnygg vit blus från ONLY i spets med v-ringad hals och korta ärmar. Blusen har ett detaljerat blommigt spetsmönster och är lätt transparent. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look. Det står att det är stl XL men den sitter absolut inte som en XL utan mer som en S eller M, och toppen är riktigt feminin.
Blå volangblus med v-ringning - Säljer en blå blus med v-ringning och flera lager volanger. Från Hm och säljs inte länge❤️❤️
Beige topp med dragkedja Zara - Säljer en trendig beige ribbad linnetopp med v-ringning och dragkedja framtill 🥰
Svart glittrig offshoulder topp Gina Tricot - Svart offshoulder topp från Gina Tricot, täckt med glittriga paljetter som ger en riktigt festlig vibe. Den har inbyggt linne och sista bilden är när ja har kjol också så tröjan är inte så lång