Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Tröja med snörning - T-shirt med korsett liknande snörning och smått puffärm🫣Jättebra skick och inga defekter! Skriv privat för fler frågor eller bilder!
Tröja med snörning S - Storlek S passar XS-S unik topp
Ribbad tröja med snörning - Ribbad tröja med snörning i fint skick
Tröja med snörning - En fin tröja med snöre och dragsko. Tröjan är i superbra skick så den inte blivit använd så mycket, endast några få gånger.  Storleken är S och passar mig som har S i vanliga fall
Långärmad tröja med snörning - Svart långärmad tröja med snörning som man kan justera ifall du vill ha tajtare eller lösare, mycket bra skick
Tröja med snörning
Tröja med snörning - 89 Tröja med snörning - 90 Tröja med snörning - 91

Tröja med snörning

Storlek: S
Kategori: Toppar

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

(Förlåt för dåliga bilder) Säljer en svart tröja från Newyorker! Så sjukt fin men har flera likadana så säljer den här för den inte kommer till användning, jätte skönt material

lavinlantz
lavinlantz
(8)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Rosa blus med spetsdetaljer - Säljer en söt rosa blus med spetsdetaljer och knytning framtill.
Vinröd långärmad topp från Gina Tricot - Säljer en enkel och stilren vinröd långärmad topp från Gina Tricot i storlek XS. Toppen har rund halsringning och är figurnära i passformen. Materialet är mjukt och stretchigt, perfekt att matcha med jeans eller kjol. Använd 2 gånger.
Vit stickad topp med öppen rygg - Superfin vit stickad topp med korta ärmar och öppen rygg med snörningsdetaljer. Toppen har en croppad passform och är tillverkad i ett mjukt material som känns lyxigt. Perfekt för dig som vill ha något unikt och trendigt. Endast använd någon enstaka gång ❤️
Grönt linne från brandy melville  - Gulligt linne från brandy melville. Skulle säga att storleken är xs
Zebramönstrad ärmlös bodysuit - Säljer en cool ärmlös bodysuit med zebramönster i svart och beige. Toppen har rund hals och är figurnära med högt skurna ben. Perfekt för att sticka ut med ett djuriskt print. Materialet känns mjukt och stretchigt, troligen polyester eller syntet.
Rosa satin korsett med rosett - Säljer en ljusrosa korsett-topp i satin med glittriga axelband och en stor rosett framtill. Toppen har öppen rygg och volangkant nedtill🩷🩷💕har ett litet hål under rosetten med inget som syns!
Grå ribbad linnetopp med spets - Säljer en grå ribbad linnetopp från Hollister med smala axelband och v-ringad spetskant i ljusgrått framtill. Toppen är ärmlös och har en slim passform som sitter snyggt mot kroppen. Perfekt för sommarens alla dagar!