Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gul offshoulder topp - Säljer en solgul offshoulder topp med smockad struktur och volangkant. Toppen är elastisk och sitter snyggt på axlarna, perfekt för varma dagar.
Gul offshoulder blus med volang - Supersöt ljusgul blus med offshoulder och puffiga korta ärmar. Toppen har volangdetaljer och knytning framtill, samt resår vid ärmslut och nederkant för en ballongig look. Perfekt för en somrig vibe!
Gul offshoulder topp med volang - Söt ljusgul offshoulder topp med volang runt hela överdelen. Tunn och luftig, perfekt för varma dagar. Toppen har en lös passform och är ärmlös, vilket ger en avslappnad och trendig vibe.
Gul offshoulder topp med volang - Snygg gul offshoulder topp med bred volang längs halsringningen. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och trendig look. Toppens material känns lätt och passar bra till varma dagar.
Gul offshoulder topp från H&M - Säljer en söt gul offshoulder topp från H&M. Toppen har en smockad design med volangdetaljer vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en solig dag!
Gul ribbad ärmlös topp med volang - Supersöt ljusgul ribbad topp med höghals och volangdetaljer längs axlarna. Ärmlös modell som sitter snyggt och har en mjuk, stretchig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och lekfull stil. Den har en effekt i bak kolla sista bilden
Gul volang topp - Söt volang topp
Gul Volang Topp - En jättesöt gul volang topp! Köpt här på plick och använt en gång💛
Tuva Lind
Tuva Lind
Gul offshoulder topp med volang
Gul offshoulder topp med volang - 0

Gul offshoulder topp med volang

Storlek: 158/164
Kategori: Toppar
Märke: H&M
Färg: Gul
Skick: Mycket bra skick

65 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en söt gul offshoulder topp med volang. Super fin citron-gul färg!

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Zara beige långärmad topp med knappar  - Beige stickad tröja från Zara med ribbad struktur och dekorativa pärlknappar längst axlarna. Aldrig använd.
Mörkblå blus med volang och knappar - As snygg slutsåld topp från brandy melvillew! One size men sitter som xs-s💕
Korsett topp - Aldrig använd, skitsnygg och passar perfekt till fest, vet ej storlek eller vart den är ifrån men passar mig som har small/ 75B
Abercrombie & fitch mörkblå långärmad tröja  - Mörkblå långärmad tröja från Abercrombie & Fitch med vit logga på bröstet och dekorativa knappar vid v-ringningen. Storlek M men passar en Xs. Tröjan har en vit kant vid halsringning och nederkant som ger en layered look.
pyjamas sett med hjärtan  - en söt pyjamas i storlek 146-152. säljer toppen med shortsen tillsammans. de är från gina tricot. skriv om ni har frågor!
Ljusrosa stickad blus med svarta knappar - Supersöt ljusrosa stickad blus med v-ringning och svarta knappar framtill. Blusen har trekvartsärm och svart kant längs urringningen. Perfekt att styla med ett linne under för en chic look.
Spets body - Säljer denna oanvända spets bodyn ifrån hm som är slutsåld! Jätte fin🥰