Alla kategorier > Toppar
Sommar-topp
Sommar-topp - 0 Sommar-topp - 1

Sommar-topp

Storlek: XS
Kategori: Toppar
Märke: H&M
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

70 SEK

Frakt från 29 SEK
Beskrivning

Jätte gullig sommar topp i fint skick. Knappast använd🥰

🥰
🥰
(5)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
H&M body populär - Säljer denna snygga body då den inte passade tyvärr💕 Helt ny med lappen kvar 🥰
Vit prickig blus med offshoulder från gina - Säljer en vit blus med stora svarta prickar och offshoulder-modell från Gina.  Toppen har korta ärmar och en lös passform som ger en avslappnad men trendig look. Perfekt för dig som gillar att sticka ut med mönster och vill ha något lekfullt i garderoben.
Polka dot topp hm - Supersöt vit linnetopp med blå prickar och volangdetaljer på axelbanden.
Svart body hm - Trendig body i storlek S. Aldrig använd, lapp kvar
Rosa intimissi tröja  - Supersöt rosa blus/tröja från intimissi. Har bara används ett fåtal gånger.
Orange blus - Säljer en orange blus från Samsa Collection med offshoulder och puffiga korta ärmar. Blusen har volangdetaljer vid halsringningen och nederkanten.
Svart spetsblus från Gina Tricot - Säljer en svart blus från Gina Tricot i storlek S. Blusen är helspets med blommigt mönster och har korta ärmar. Den är genomskinlig och har en rundad halsringning. Perfekt för dig som gillar detaljer och vill sticka ut lite extra.