Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ebbahag
Ebbahag
 - 89  - 90  - 91

Storlek: S
Kategori: Toppar

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin sweatshirt från Stay med Whitney Huston tryck. Oversized i modellen, sitter jättesnyggt på mig som är xs i vanliga fall.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Blårandig omlottblus med knyt - Säljer en fräsch blårandig omlottblus med v-ringning och puffiga trekvartsärmar. Blusen har ett snyggt knyt i midjan som ger en cool siluett. Perfekt för dig som gillar stilrena detaljer och vill ha något som sticker ut lite extra.
Turkos stickad omlottopp  - Säljer en turkos stickad topp från Orsay med v-ringning och korta ärmar. Toppen har ett snyggt zigzag-mönster i turkos, vitt, brunt och svart samt knytband i midjan för en omlott-look. Ribbad nedtill och figurnära passform. Passar mellan xs-M
Vit prickig bandeau tubtopp - Säljer denna prickiga bandeau topp
Vit linnetopp med spets och knappar - Säljer denna supersöta vita linnetopp med tunna axelband och spetsdetaljer runt om, med knappar fram till. Säljer då den inte kommer till användning💓
Intimissimi långärmad topp med spets - Svart långärmad topp med v-ringad hals och fina spetsdetaljer längs halsringningen och ärmsluten. Tunn och mjuk, med slim passform som sitter snyggt mot kroppen. Perfekt för dig som gillar en enkel men ändå lite extra look. Liten defekt på axeln men inga hål
Vit omlottopp från Zara - Säljer en vit blus från Zara i storlek S. Toppen har korta ärmar, v-ringad hals och knyt i midjan som gör att blusen sitter fint. Materialet är lätt och luftigt.
Zara satin topp - Fin topp från Zara som blivit använd ett fåtal gånger, är i gott skick☺️ Köpt för 329kr