Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart croppad blus med puffärmar - Trendig svart croppad blus med långa puffärmar och smockad rygg. Toppen har en söt knytning framtill och volangdetaljer vid halsringningen. Perfekt för dig som gillar statement-ärmar och en feminin look.
Svart croppad blus med puffärm - Jag säljer en svart kort ”magtröja” i puffärm, tröjan är nästan aldrig använd då den varit i för stor storlek. Första bilden är en lånad bild och en exempelvbild på hur den ser ut bara att denna modell är lite kortare än första bilden. Sååå drömmig o fin🩷🤗
Svart croppad blus med puffärmar - Säljer en svart croppad blus med puffiga korta ärmar och smockad rygg. Toppen har en snygg omlott framtill och dragkedja med ringdetalj bak. Perfekt för dig som gillar trendiga detaljer och en feminin siluett.
Svart croppad blus med puffärm - Säljer en svart croppad blus med korta puffärmar och volang nertill. Toppen har resår i midjan och vid bysten samt en söt knytning framtill. Perfekt för dig som gillar trendiga och feminina detaljer.
Svart croppad blus med puffärmar - Trendig svart croppad blus med fyrkantig ringning och puffiga korta ärmar. Smockad midja och volang nertill ger en snygg siluett. Perfekt till jeans eller kjol för en cool look.
Svart croppad blus med puffärm - Säljer en svart croppad blus med långa puffärmar och smockad rygg. Toppen har en söt rynkad kant vid halsringningen och knytning framtill. Materialet känns lätt och flowy, perfekt till jeans eller kjol. Supersnygg och trendig modell!
Svart croppad blus med puffärmar - Supersöt svart croppad blus med fyrkantig ringning och stora puffärmar. Ärmarna har broderade detaljer och resår vid ärmslut. Smockad rygg för extra bekväm passform. Perfekt till jeans eller kjol för en trendig look.
Wilma Jönsson
Wilma Jönsson
Svart croppad blus med puffärmar
Svart croppad blus med puffärmar - 0 Svart croppad blus med puffärmar - 1 Svart croppad blus med puffärmar - 2 Svart croppad blus med puffärmar - 3

Svart croppad blus med puffärmar

Storlek: dam s
Kategori: Toppar
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en svart croppad blus från Divided med korta puffärmar och smockad rygg. Toppen har en söt och trendig design som passar perfekt till jeans eller kjol. Endast använd en gång och är i storlek S.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Vinröd ribbad topp med volanger från Zara - Superfin vinröd topp från Zara med ribbad struktur och volangdetaljer längs v-ringningen. Toppen är ärmlös och har snörning framtill som ger en snygg touch. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Svart tight topp med rund hals - En svart, tight topp med korta ärmar och rund, djup ringning. Sitter figurnära och är enkel att matcha med olika outfits. Troligen i bomull eller polyester för en stretchig känsla. Perfekt basplagg för garderoben.
Grå omlottblus med knyt från ZARA - Säljer en snygg grå omlottblus från ZARA med plisserat tyg och v-ringning. Blusen har långa ärmar, knyt framtill och ett flowigt fall som ger en chill vibe. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en cool look.
Glittrig volangtopp från Zara - Supersnygg glittrig svart topp från Zara med volangdetaljer längs sidorna och nederkanten. Toppen är ärmlös och har en ribbad struktur. Perfekt till nyår!! Storlek M men passar xs och s
Mörkblå linnetopp med knappar - Så söt från brandy! Fint skick! <3
Svart push-up bh Intimissimi - Superfin svart push-up bh från Intimissimi med blommig spets och breda axelband. Storlek 70b och är i mycket bra skick🖤