Lova
Lova
Svart långärmad topp från Design Si
Svart långärmad topp från Design Si - 0 Svart långärmad topp från Design Si - 1

Svart långärmad topp från Design Si

Storlek: XS/S
Kategori: Toppar
Färg: Svart
Skick: Bra skick

200 SEK

Beskrivning

Svart långärmad topp från Design Si i mjuk bomull. Toppen har en snygg v-ringning och cool knyt-detalj framtill som ger en trendig look. Passformen är normal och ärmarna är långa med lätt utsvängd form. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med en twist. Den är använd en del men är fortfarande i super skick.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Så fin topp - Fin topp med korsettliknande stängning fram❤️
Vinröd body - Superfin vinröd body helt i nyskick!
Rutig Zara topp - Supersnygg sommar/fest topp från Zara i storlek XS. Använd 1-2 gånger och har därmed inga defekter. Pris kan diskuteras💗
Stickad polotröja i mohair-mix  - Köpt i Paris. Uppskattad storlek XS. Material: 61% akryl, 20% mohair, 19% polyester. Otroligt mjuk. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Blå volangblus med v-ringning - Säljer en blå blus med v-ringning och flera lager volanger. Från Hm och säljs inte länge❤️❤️
Populär Zara topp - Super fin populär topp ifrån Zara💕
Vit omlottopp med knyt - Snygg vit omlottopp med knyt i midjan och v-ringning. Toppen är ärmlös och har en elegant, stilren look som passar perfekt till både kjol och byxor. Materialet ser ut att vara mjukt och lätt, vilket ger en skön känsla.
Svart glittrig offshoulder topp Gina Tricot - Svart offshoulder topp från Gina Tricot, täckt med glittriga paljetter som ger en riktigt festlig vibe. Den har inbyggt linne och sista bilden är när ja har kjol också så tröjan är inte så lång