Julia
Julia
Svart omlott halterneck topp från Gina Tricot
Svart omlott halterneck topp från Gina Tricot - 0 Svart omlott halterneck topp från Gina Tricot - 1

Svart omlott halterneck topp från Gina Tricot

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: Gina Tricot
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg svart halterneck topp från Gina Tricot med omlott och knyt i ryggen. Toppen har en croppad passform och är tillverkad i mjukt, slätt material som ger en cool och stilren vibe. Perfekt för dig som gillar minimalistisk stil och vill ha något som sticker ut.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Vinröd ribbad topp med volanger från Zara - Superfin vinröd topp från Zara med ribbad struktur och volangdetaljer längs v-ringningen. Toppen är ärmlös och har snörning framtill som ger en snygg touch. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Ribbad grön kortärmad topp - lånad bild! snygg topp från zara, kan skicka fler bilder❣️
Svart spetslinnetopp från Intimissimi - Svart intermissions linne, använt fåtal gånger
Mörkblå linnetopp med knappar - Så söt från brandy! Fint skick! <3
Hm body - Snygg vinröd body frpn hm. Aldrig använd men ingen prislapp kvar. Jätte snygg till fester eller likande!!
Grå omlottblus med knyt från ZARA - Säljer en snygg grå omlottblus från ZARA med plisserat tyg och v-ringning. Blusen har långa ärmar, knyt framtill och ett flowigt fall som ger en chill vibe. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en cool look.
Svart push-up bh Intimissimi - Superfin svart push-up bh från Intimissimi med blommig spets och breda axelband. Storlek 70b och är i mycket bra skick🖤
Glittrig volangtopp från Zara - Supersnygg glittrig svart topp från Zara med volangdetaljer längs sidorna och nederkanten. Toppen är ärmlös och har en ribbad struktur. Perfekt till nyår!! Storlek M men passar xs och s