Alva Johansson
Alva Johansson
Svart ribbad linnetopp från H&M
Svart ribbad linnetopp från H&M - 0

Svart ribbad linnetopp från H&M

Storlek: XS
Kategori: Toppar
Märke: H&M
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

20 SEK

Beskrivning

Supersöt svart ribbad linnetopp från H&M med smala axelband som knyts upptill och volangkant nertill. Tillverkad av 58% återvunnen polyester. Perfekt för en chill och trendig sommarlook.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Svart glättad linnetopp med spets från zara  - Populär topp från zara! Lappar å allt kvar, säljer då den inte passar mig!Supersnygg svart linnetopp med glättad finish och spetsdetaljer längs axelbanden. Toppen har en djup v-ringning och tunna axelband med transparent spets som ger en extra touch. Perfekt för dig som gillar en chic och trendig look.
Super populär topp från brandy Melville! - Supersöt mörkblå blus med v-ringad hals och volangdetaljer längs kanterna. Blusen har korta ärmar, knappar hela vägen framtill och rynkade partier vid bysten. OBS: lånade bilder men kan skicka egna vid intresse! Pris kan diskuteras!!
Vit offshoulder croppad topp - Säljer en vit, croppad topp med offshoulder-design. Toppens passform är tight och den har en snygg asymmetrisk halsringning som visar ena axeln. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look. Materialet känns mjukt och stretchigt.
Svart croppad blus med v-ringning - Säljer en svart croppad blus med djup v-ringning och korta, lite fladdriga ärmar. Toppen har en snygg och enkel design som ger en cool och trendig vibe. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en modern look.
Svartvit rutig korsett med snörning - Säljer en gullig svartvit rutig korsett med snörning i ryggen och en söt rosett framtill. Toppen är justerbar med axelbanden som man antingen kan knyta fast eller ha dom hängande. Och har spetsdetaljer längs överkanten. Materialet känns som bomull och har en klassisk, cool vibe. Perfekt för fest eller bara att ha under en kofta.
weekday blå topp - figursydd topp / blus / väst från weekday i nyskick med lapp kvar, storlek 34 endast testad men för stor! nypris 400kr
Populär topp från Zara  - Suuuper populär  och snygg topp från Zara i storlek S , aldrig använd därav i nyskick !! ☺️