Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Topp från Gina tricot  - Topp från Gina tricot med knyte fram, ny skick
Gina tricot topp  - Använd 2 gånger , inga defekter 🤍
Topp från Gina tricot - Använd en gång , inga defekter.
Gina tricot topp - I perfekt skick, slutsåld🩷
Gina tricot topp - Säljer denna topp ifrån Gina tricot i nyskick Storlek xs
Adelia
Adelia
Topp Gina tricot
Topp Gina tricot - 89 Topp Gina tricot - 90

Topp Gina tricot

Storlek: XS
Kategori: Toppar
Märke: Gina Tricot
Färg: Vit

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättesnygg ribbad topp/t-shirt från Gina! Fint skick, knappt använd🙌

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Vit blus från Zara  - Säljer en vit blus från Zara med v-ringad hals och knappar framtill. Blusen har spetsdetaljer under bysten och är tillverkad i ett lätt, luftigt material. Ärmarna är trekvarts och modellen är loose med volang nedtill. Perfekt för dig som gillar romantisk och chill stil.
Vit blus med spetsdetaljer - Säljer en söt vit blus med spets upptill som går över axlarna.
Ljusrosa stickad topp från Lindex  - Superfin ljusrosa stickad topp från Lindex med korta ärmar och rund hals. Mjuk och fluffig känsla, perfekt för att addera lite färg till din outfit. Enkel och stilren design som är lätt att matcha med jeans eller kjol.
Zara topp - Helt ny svart topp ifrån Zara. Ny med lappar kvar
Ljusblå spetsbody med smala axelband - Helt ny!Supersnygg ljusblå body med spetsdetaljer framtill och baktill, samt smala justerbara axelband. Bodyn har v-ringad urringning och spets längs kanterna för en extra feminin vibe. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Vit satin topp från Zara - Super snygg satin topp från Zara! Säljer pga att den inte passar.💞💞Den är i ny skick endast använd 1 gång
Svart topp med knappar - Svart topp med knappar från Zara! I bra skick!💞