Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Djerf Avenue tube top - Djerf Avenue tube top i baby blue! Så fin och bra skick förutom några stygn som har gått upp (går att sy ihop igen på insidan, se bild) men ingenting som man lägger märke till när man har på sig den. Nypris är 900:- och den är slutsåld i S💙
Djerf Avenue Tie top - Använd ett fåtal gånger💕
Djerf Avenue Sugar mini top - Säljer nästintill oanvänd otroligt söt topp från Djerf Avenue. Köpt förra sommaren, som ny. Skriv ang frågor eller bud😇✨✨
Djerf Avenue Tube Top - Fint skick! Använd ett fåtal gånger. Storlek XS.
Djerf Avenue - Endast testad!
Tub topp Djerf Avenue - Oanvänd tub topp från Djerf Avenue i storlek small
Djerf Avenue Dream Tank Top - Jättefin topp från Djerf Avenue. Enbart använd 2 gånger, så skicket är som nytt. Köpt för 1100 kr. Säljs för 600 kr🌻
Vit tube topp från Djerf Avenue - Säljer en stilren vit tube topp från Djerf Avenue. Toppen har en enkel design och är perfekt för en minimalistisk look. Den är gjord i ett mjukt material som ger en bekväm passform.
Djerf avenue tub top
Djerf avenue tub top - 89 Djerf avenue tub top - 90 Djerf avenue tub top - 91

Djerf avenue tub top

Storlek: Small
Kategori: Toppar
Färg: Vit

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mycket sparsamt använd! Ny pris 599kr

Elin Kihlbert
Elin Kihlbert
(7)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Vinröd v-ringad topp med knytning - Säljer en vinröd topp med djup v-ringning och breda axelband. Toppen har omlott-detalj och knyt i ryggen för extra snygg passform. Materialet är mjukt och har ett lätt glansigt utseende, perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg.
Glittrig beige korsettopp Emmabelin XS-S - Supersöt glittrig korsettopp från Emmabelin i beige mesh med paljetter. Toppen har tunna axelband, volangkant upptill och knytband framtill. Transparent och croppad modell som ger en trendig och feminin vibe. Perfekt för dig som vill sticka ut!
Svart spetskorsett Zara - Säljer den slutsålda Zara korsetten. Aldrig använd!💓
Svart spetsbody med push-up från H&M - Säljer min svarta body från HM som är helt slut på hemsidan, bodyn är aldrig använd och därav nytt skick💓💞storlek 75B
 Abercrombie & Fitch topp med knappar - Henley. Snygg vit långärmad topp från Abercrombie & Fitch med sju knappar framtill. Tröjan har ribbade muddar och ett broderat mörkblått älglogo på bröstet. Mjuk och tunn bomullskvalitet som är perfekt för lager-på-lager.
Rosa mönstrad linnetopp med knyt - Supersöt rosa linnetopp med vitt etnoinspirerat mönster och smala axelband. Toppen har v-ringning, justerbara axelband och knyt i midjan med tofsar. Luftig och flowy passform, perfekt för varma dagar. Den är från en marknad i Spanien.
Svart och silver glittrig korsett - Säljer en snygg korsett i svart med glittriga silverdetaljer och blommigt mönster. Toppen har formade kupor, justerbara axelband och markerade sömmar som ger en cool siluett. Perfekt för dig som vill sticka ut med lite extra bling och glam. Och parfeckt för nyår.
Orange blus - Säljer en orange blus från Samsa Collection med offshoulder och puffiga korta ärmar. Blusen har volangdetaljer vid halsringningen och nederkanten.