Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit tubtopp med dragkedja - Snygg vit tubtopp med dragkedja framtill. Perfekt för en stilren look, kan matchas med både jeans och kjol. Enkel och chic design som passar till många tillfällen.
Vit bandeau tubtopp med dragkedja - Säljer en stilren vit bandeau tubtopp i bomull. Toppen är axelbandslös och har en snygg dragkedja baktill för enkel på- och avtagning. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och fräsch stil. Passformen är normal och toppen är lätt att matcha med olika outfits.
Vit tubtopp med dragkedja framtill - Säljer en snygg vit tubtopp med dragkedja framtill. Toppen är axelbandslös och har en stilren, figurnära passform som passar perfekt till både jeans och kjol. Enkel att matcha och ger en trendig look.
Vit axelbandslös tubtopp med dragkedja - Säljer en stilren vit tubtopp med bred kant upptill och en snygg silverfärgad dragkedja längs sidan. Toppen är axelbandslös och har en clean, minimalistisk look som passar perfekt till jeans eller kjol. Materialet känns slätt och har en lätt glans.
Svart tubtopp  med dragkedja - Säljer en svart tubtopp med coola dragkedjedetaljer på sidorna. Toppen har en enkel och stilren design med en tight passform som passar perfekt till många olika looks.
Jeans tubtopp med dragkedja - Säljer en snygg tubtopp i jeansmaterial med markerade sömmar och dragkedja i sidan. Toppen är croppad och har en cool denimlook som passar perfekt till sommarens outfits. Enkel att matcha med både kjol och byxor för en trendig vibe🥰❤️
Svart tubtopp med dragkedja - Bandeau topp med drag kedja på sidorna i endast använd en gång
Matilda
Matilda
Tubtopp med dragkedja
Tubtopp med dragkedja - 89 Tubtopp med dragkedja - 90 Tubtopp med dragkedja - 91

Tubtopp med dragkedja

Storlek: M
Kategori: Toppar
Märke: Zara
Färg: Vit

199 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Från zara, aldrig använd 💓stl M med väldigt stretchig

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Svart spetsblus från Hallhuber Donna - Supersnygg svart blus i transparent spets från Hallhuber Donna. Blusen har korta ärmar, rund halsringning och ett detaljerat spetsmönster med fina kanter. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en cool look.
Vintage y2k Grön paisley linne/klänning från Gina Tricot - Färgstark linne med paisleymönster i grönt, och lila från gammal Gina Tricot. Längre topp/klänning. Strl 38 men passar 36 också.
Svart glittrig korsett med blommönster - Säljer en svart korsett med silverglittrigt blommönster och markerade sömmar. Toppen har formade kupor och justerbara axelband. Materialet är glittrigt och ger en lyxig vibe, perfekt för att sticka ut. Blommönstret är detaljerat och hela korsetten har en snygg, tight passform.
Hm body  - Snygg svart linnebody med smala axelband och djup v-ringning framtill. Stilren och enkel design som passar perfekt till jeans eller kjol. Materialet är stretchigt och följsamt för en bekväm passform.
Topp från VENDERBY’S - Helt oanvänd topp från VENDERBY’S i str XS/S. Lappen är kvar. Köpt för 600kr
Röd spetsblus med cut-out - Säljer en röd, långärmad blus i spets med snygg cut-out detalj vid halsen från venderbys!! Endast använd 1 gång!!
Spets body i Burgundy  - Oanvänd spets body med låg v ringning i en fin Burgundy färg från HM