Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Linne  - Använd fåtal gånger
Linne  - Använd fåtal gånger
Linne - Jättefint linne som tyvärr inte är i min smak längre♥
Långt linne - Långt turkost ribbstickat linne, köpt i Spanien. Med knappar (går att knäppa upp om man skulle vilja). Skönt och stretchigt.
Bobo linne - Ett vackert blått över tyg på en skimrande blå/guldigt tyg med en brun lace. Väldigt vackert linne med stor öppning för framme. Du kan välja att knyta där bak med tråden eller ha det löst. Väldigt skön att ha på sig
Linne - Säljer detta linne från lager 157 i storlek 140 kommer tvättas innan den skickas
ClaudiasPlick

Linne

Storlek: XS-S
Kategori: Toppar
Märke: Vila

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fint blått linne från vila som intr används längre.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Ljusblå volangig blus med knyt - Supersöt ljusblå blus med volanger och v-ringning. Toppen har omlott-design framtill och knyt i nacken.
Blårandig blus med puffärmar - Säljer en blårandig blus med puffiga kortärmar. Toppen har knappar framtill och snörning i ryggen för extra snygg passform. Tillverkad i mjuk bomull. Söt krage och figurnära siluett.
Beige offshoulder stickad topp - Säljer en beige stickad topp med offshoulder-design och korta ärmar från Nelly i storlek S.
Eftertraktad ribbad Zara topp - Säljer denna snygga Zara toppen som inte finns att köpa längre
Vit satinlinnetopp med spets från M&S - Supersnygg vit linnetopp i satin från M&S med svarta spetsdetaljer längs urringningen och axelbanden. 💕passar som storlek s
Orange ribbad topp  - Säljer en orange ribbad topp med korta ärmar och snygg v-ringning. Toppen är figurnära och har en croppad känsla, perfekt till jeans eller kjol.
Viral Zara topp  - Helt oanvänd jättefin satin topp som är slutsåld, köpte fel storlek💕