Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit blus med volangdetaljer - Superfin zarablus med volang detaljer! Säljer då den tyvärr är för stor, strl S men skulle säga att den snarare passar M. Passar lika till vardags som till helgen💓
Vit blus med volangdetaljer - Charmig vit blus med volangdetaljer och breda axelband. Perfekt för en somrig look med sin luftiga design och romantiska stil.
Vit spets blus med volangdetaljer - Charmig vit spets blus med volangdetaljer och knytband i ryggen. Blusen har ett vackert broderat mönster och är ärmlös med breda axelband. Perfekt för en somrig look! Pris kan diskuteras vid snabb affär!
Vit blus med volangdetaljer - Säljer en söt vit blus med breda volangdetaljer längs axlarna och sidorna. Toppen har ett stickat mönster och är ärmlös med rund hals. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en fräsch look. Materialet känns som bomull och spets.
Vit blus med volangdetaljer - Säljer en söt vit blus med volangdetaljer längs ärmarna. Blusen har ett diskret mönster och är perfekt för en stilren look. Den är ärmlös och har en luftig passform.
Vit blus med volangdetaljer - Söt vit blus med korta ärmar och volangdetaljer. Blusen har en luftig passform och är perfekt för alla årstider. Den har en fin spetsdetalj vid halsen. Slutsåld i de större storlekarna 🩷säljer då jag behöver pengar 🩷ny pris 299kr
Radha Thapa 🫶🏼

Vit blus med volangdetaljer

Storlek: 42
Kategori: Toppar

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Bud från 400! Skicka prisförslag🤍 endast använd 1 gång och köpt ny på Plick för 500! Passar på mig som bär S-M normalt, bara att den glider lite ner ibland!

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Zara topp med dragkedja - Super fin topp ifrån Zara. Aldrig använd🩷
Spets topp zara - Använd en gång, i jätte bra skick! Köptes för 550kr!
Rosa body från intimissimi - Supersnygg rosa body med tunna axelband och v-ringning. Spetsdetaljer framtill och längs urringningen, mjuk och stretchig. Kommer inte till användning😊Passar både Xs och S
Intimissimi tröja - Säljer en populär Intimissimi tröja med tight passform. Tröjan är i ett mjukt och stretchigt material, perfekt att styla med jeans eller kjol. Enkel och stilren design utan mönster eller detaljer, rund halsringning och smidig att bära under jackor.
Ljusblå Zara oneshoulder topp med volang - Köpt på Plick, i storlek XS ifrån Zara! Inga defekter.
Rutig röd och vit linnetopp från Nicha Studio - Supersöt röd och vit rutig linnetopp från Nicha Studio med smala axelband, spetskant upptill och liten broderad rosdetalj framtill. Toppen har smockad rygg för extra passform och är perfekt för en somrig look.