Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit linnetopp med knytband - Stilren vit linnetopp med breda axelband som knyts upptill. Toppen har en rak, något figurnära passform och är perfekt för en clean och modern look. Enkel att matcha med både jeans och kjol.
Vit linnetopp med knytband - Supersöt vit linnetopp med smala knytband och lätt utsvängd nederdel. Toppen har markerade kupor och smock i ryggen för extra komfort. Perfekt för varma dagar och fester💗
Vit linnetopp med knytband - Supersnygg vit linnetopp med breda axelband som knyts i rosetter. Toppen har en rak, croppad passform och är perfekt till jeans eller kjol. Stilren och enkel design som känns fräsch och modern.
Vit linnetopp med knytband - Säljer en söt vit linnetopp med knytband framtill och smala axelband. Toppen är från Hollister och är i strl S.
Vit linnetopp med knytband - Säljer en luftig vit linnetopp med breda axelband och knyt på axlarna. Toppen har en rak, lös passform och är tillverkad i bomull. Perfekt för varma dagar och enkel att styla med både kjol och jeans.
Vit linnetopp med knytband - Supersöt vit linnetopp med breda axelband som knyts i rosetter från ZARA. Toppen har rak passform och fyrkantig ringning, vilket ger en clean och trendig look. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en fräsch sommarstil. Storlek XS. Använd max två gånger så är som ny skick och slutsåld på hemsidan
Vit linnetopp med knytband - Supersöt vit linnetopp med smock upptill och knytband på axlarna. Luftig och lätt i materialet.
Ella

Vit linnetopp med knytband

Storlek: S
Kategori: Toppar

110 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersöt vit linnetopp med tunna axelband som knyts upptill. Toppen har en lätt utsvängd form och markerade kupor för en feminin look.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Zara topp med dragkedja - Super fin topp ifrån Zara. Aldrig använd🩷
Spets topp zara - Använd en gång, i jätte bra skick! Köptes för 550kr!
Rosa body från intimissimi - Supersnygg rosa body med tunna axelband och v-ringning. Spetsdetaljer framtill och längs urringningen, mjuk och stretchig. Kommer inte till användning😊Passar både Xs och S
Intimissimi tröja - Säljer en populär Intimissimi tröja med tight passform. Tröjan är i ett mjukt och stretchigt material, perfekt att styla med jeans eller kjol. Enkel och stilren design utan mönster eller detaljer, rund halsringning och smidig att bära under jackor.
Ljusblå Zara oneshoulder topp med volang - Köpt på Plick, i storlek XS ifrån Zara! Inga defekter.
Rutig röd och vit linnetopp från Nicha Studio - Supersöt röd och vit rutig linnetopp från Nicha Studio med smala axelband, spetskant upptill och liten broderad rosdetalj framtill. Toppen har smockad rygg för extra passform och är perfekt för en somrig look.