Ellen Ekbäck Eriksson
Ellen Ekbäck Eriksson
Vit ribbad polotopp
Vit ribbad polotopp - 89

Vit ribbad polotopp

Storlek: XS
Kategori: Toppar
Märke: Asos
Färg: Beige
Skick: Nytt skick

40 SEK

Beskrivning

Säljer en snygg vit ribbad polotopp med korta ärmar. Toppen har en tight passform och är perfekt för både vardag och fest. Den är i mycket bra skick.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Snörad randig korsett topp från Zara - Söt korsett med både knyte där fram och dragkedja bak! Har förkortat axelbanden ett snäpp på symaskin, men enkelt att sprätta upp om man vill❣️
Beige knyt topp från Zara - Säljer beige knyt topp från Zara i st S.
Mörkgrå stickad oneshoulder topp - Säljer en mörkgrå stickad topp med oneshoulder-design. Endast använ 2-3 ggr
Svart vringad body med volang - Säljer en svart omlott body med djup v-ringning och volangdetaljer längs axel och framstycke. Materialet är mjukt och stretchigt, Jag är 168 och det är mina bilder, köp via köp nu direkt eller Swish, kvar tills markerad som såld 💖
Svart croppad linnetopp med v-ringning - Säljer en svart croppad linnetopp med v-ringning och tunna axelband. Toppen har en lätt utsvängd form och ett snyggt knyt framtill som ger en feminin touch. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg.
Vitt spets linne från subdued  - Spets linne från subdued, aldrig använd i nyskick. Super fin med en kofta, på sommaren eller till fest💓 skriv för frågor!!