Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Festlig topp - Rosa festlig topp i storlek S💕
Fest topp - Säljer denna jätte snygga rygglösa fest toppen med rhinestones på!! Prislappen kvar!!
Fest topp - Super snygg fest topp från zara. T-shirt med mesh över bröstet. Använd få gånger, inga tecken på slutning.
Fest topp - Så snygg topp från zara med lite polo krage
Fest topp - Refflad fest topp från Zara🥰
Fest topp - Glittrig fest topp från zara, helt oanvänd lapparna kvar, ordinarie pris: 559
Fest topp  - Super snygg topp perfekt till sommaren💓
Alice✌🏼✌🏼
Alice✌🏼✌🏼
Snygg fest-topp!
Snygg fest-topp! - 89 Snygg fest-topp! - 90 Snygg fest-topp! - 91

Snygg fest-topp!

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: Zara

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Sjukt snygg-fest topp som aldrig kommit till användning tyvärr! Så fin öppen rygg med knytning bak🤗💖

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Svart spetsig korsettbody - Säljer en svart korsettbody med tunna axelband och djup urringning. Bodyn har vackra spetsdetaljer framtill och meshpaneler på sidorna som ger en snygg siluett. Perfekt för dig som vill ha en trendig och sexig look.
Korsettopp  - Jättesnyggkorsettop från zara!!
Vit Festtopp  - Vit tröja till fest eller uppklädda tillfällen, ny men prislapp. Storlek xs. Det beast provat.
Mörkblå blus med volangdetaljer - Söt mörkblå blus från Brandy❤️❤️
Snygg cut out body - Snygg body från new yorker amisu! Storlek s, kommer inte till användning längre och är som ny❣️
Rosa volangblus från Meet Me There - Supersöt ljusrosa blus med volanger och v-ringning från Meet Me There. Croppad modell med korta ärmar och omlottkänsla framtill. Storlek S/M
Svart bolerotopp  - Säljer en svart bolerotopp  med v-ringning och två snygga guldfärgade knappar framtill. Toppen har korta ärmar och är tillverkad i ett mjukt, stickat material som ger en chill och modern vibe.
V ringad topp från Zara  - Superfin topp från Zara 💞💞