Hannah.123
Hannah.123
Tjock tröja
Tjock tröja - 89

Tjock tröja

Storlek: Xs-S
Färg: Grå

100 SEK

Beskrivning

En fin grå beige tröja och är lite tjockare än en vanlig tröja. Jag köpte den i Spanien i någon butik som ja inge vet vad den heter men den är väldigt skön och är i fint skick. Har inte kommit till användning så ofta.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Grå stickad kofta - Grå kofta från bikbok, samma som den på bilden🤍
Stickad polo - Drömmig stickad polo i ullblandning, storlek S!
Beige stickad kofta från Lindex - Säljer den populära koftan från Lindex som är helt slutsåld❤️🩷❤️ Den är i jättefint skick och säljer endast då den tyvärr inte kommer till användning längre!💞 Hade inte jättebra ljus på min bild men färgen är som första bilden!
Figursydd turkos kofta  - En kofta från Oui moments i storlek S. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Stickad tröja med v-ringning - cider - Superfin tröja köpt på cider. Men inte riktigt min stil. Köptes för ca 350 med frakt. Använd 1 gång.
Rosa GAP hoodie - Superfin rosa 2000s GAP-hoodie i klassisk modell med broderad logga framtill. Mjuk och bekväm 🩷 Obs: Liten missfärgning på dragkedjan (se bild). Dragkedjan går inte att dra upp, så den funkar bäst som öppet sittande hoodie eller för någon som vill fixa dragkedjan. - Passar XS - S Skriv privat för fler bilder eller frågor 🫶🏽
Stickad tröja med öppen rygg - Super fin stickad tröja med öppen rygg, aldrig använd med lappen kvar. Strl s/m. Nypris 500kr
Beige stickad polotröja från Gina Tricot - Säljer en beige stickad polotröja från Gina Tricot älskar💕