ebba

Beige hoodie i kashmir från Soft Goat

Storlek: S
Märke: Soft Goat

1500 SEK

Beskrivning

Säljer en supermjuk beige hoodie från Soft Goat i kashmir. Tröjan har huva, dragkedja framtill och två fickor. Jätte skön att ha på sig!

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Stickad tröja i mohairblandning  - En stickad tröja från Jörlevik i storlek One size, sitter som en S/M. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Rosa och vit zebramönstrad stickad tröja - Säljer en riktigt snygg stickad tröja med zebramönster i rosa och vitt. Tröjan har ribbade muddar vid ärmslut, hals och nederkant samt långärmad passform. Perfekt för dig som gillar färg och mönster!
Beige stickad kofta från Lindex - Mysig beige stickad kofta från Lindex i storlek S. Koftan har en mjuk och fluffig känsla, långärmad design och en öppen front utan knappar. Perfekt att slänga på sig när det är lite kyligt ute. Passar dig som gillar en enkel och chill stil.
Grå vintage hoodie från hollister - Snygg vintage grå hoodie från Hollister med stor broderad logga och fågel i vinrött på bröstet. Tröjan har huva med snörning, känguruficka och långa ärmar. Perfekt för chill dagar och enkel att matcha med jeans eller joggers.
Amore tröja  - säljer min svarta amore från gina då den inte kom till andvändning! 🫰🏼❣️
Ljusrosa omlottstickad tröja - Superfin ljusrosa stickad tröja med omlott-design och knyt i sidan. Tröjan har v-ringad hals och långa ärmar, samt ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Aldrig använd 💕
Collage tröja - Säljer denna super snygga gråa collage sweatshirten från les coyotes de paris. Är köpt på sellpy men i nyskick.💕💕
Stickad kofta - Super mysig stickad kofta från gina, perfekt till hösten och vintern❤️passar super bra till en avslappnad outfit💗