Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Beige kofta från Lindex  - Supermjuk och oversized beige kofta från Lindex i storlek XL/XXL. Jag köpte i så stor storlek då jag ville ha den oversized passar mig som vanligtvis har xs, använd ett fåtal gånger, hör av er vid frågor💞
Beige kofta från lindex - Mysig beige kofta från Lindex med en lös passform. Den har en öppen design utan knappar och är tillverkad i ett mjukt material som ger en skön känsla. Perfekt för kyliga dagar. Inte så använd💕
Beige kofta från Lindex - Säljer en stilren beige kofta från Lindex i storlek 158-164 men passar även för 146-152. Koftan har långa ärmar och knappar framtill. Köptes för 299. Använd 1-2 gånger.
Beige kofta Lindex  - Populär beige kofta från Lindex. Super fluffig och mysig. Perfekt till vardags. Säljer i S/XS som har varit slutsåld jätte länge. Skriv privat för mer info❤️
Beige ribbad kofta från Lindex - Säljer en beige ribbad kofta från Lindex i storlek 134/140. Koftan har långa ärmar och knappar framtill!
Lindex kofta - Jättesöt kofta ifrån Lindex. Perfekt nu till hösten. Den är jättevarmt och skön. Säljer då den inte passade mig❤️
Kofta från Lindex - Säljer min jättefina kofta från Lindex då den inte kommer till användning längre. Den är storlek M/L men jag som vanligtvis har S har använt den ändå som lite oversize.
Beige stickad kofta från Lindex🤍
Beige stickad kofta från Lindex🤍 - 89 Beige stickad kofta från Lindex🤍 - 90 Beige stickad kofta från Lindex🤍 - 91 Beige stickad kofta från Lindex🤍 - 92

Beige stickad kofta från Lindex🤍

Storlek: XS/S
Märke: Lindex
Färg: Beige
Skick: Nytt skick

390 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna trendiga & slutsålda stickade koftan från Lindex i storlek XS/S. Den är helt oanvänd och har även prislappen kvar🌟Perfekt som present eller till dig själv!💓 Frakt ingår i priset!

Alice 🌟
Alice 🌟
(2)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Nelly pyjamas  - Säljer en vit långärmad tröja med små söta mönster i olika färger. Tröjan har en avslappnad passform och är tillverkad i mjuk bomull, perfekt för chill dagar hemma. Den har en croppad längd och matchar med pyjamasbyxor för en mysig look. Finns en oboy fläck som ej går bort,
Roro mohair beige polo - Supermysig och fluffig beige polotröja med oversized passform. Tröjan har korta ärmar och är tillverkad i mjuk ull som ger en lyxig känsla. Perfekt för lager-på-lager och passar snyggt till både jeans och kjol. Polokragen är bred och ger extra värme.
Beige croppad kofta med knappar - Superfin beige croppad kofta från Zara med v-ringning och snygga knappar framtill. Mjuk stickad känsla och långa ärmar, perfekt att slänga över ett linne eller topp. Enkel och stilren design som är lätt att matcha med jeans eller kjol. Stl S, i nytt skick ❤️kom gärna med prisförslag!
Brun stickad kofta med v-ringning - Snygg brun stickad kofta med v-ringning och vita knappar framtill. Stora mysiga armar. Jag har använt tröjan vid exakt 2 olika tillfällen. Som ny. Säljs pågrund av flytt så rensar garderoben köptes för 400kr från Gina
Zadig & Voltaire Kofta - Säljer nu min Zadig & Voltaire kofta då den blivit för liten. Storlek S och skulle säga att den är true to size då den är lite liten på mig som vanligtvis har M. Nypris runt 3500kr. Den är gjord i alpaca-ull så mycket varm och skön. Lätt nopprig på vissa ställen men annars mycket bra skick. Tveka inte på att höras av vid frågor. Pris kan diskuteras!
Satin linne - Perfekt skick
Svart Burberry hoodie med dragkedja - Svart hoodie från Burberry i storlek S med klassiskt rutigt foder i huvan. Tröjan har dragkedja framtill, snöre vid huvan och två fickor. Ingen logga på framsidan. Perfekt för dig som gillar stilrena och lyxiga detaljer.
Nike tech fleece grå - Helt ny Nike tech i storlek M. Han på bild är 185 cm, 75kg. Tracksuiten är helt ny. Hör av er vid funderingar!