Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
In my moods hoodie  - Säljer en oversized vit hoodie från In My Moods med blått svamptryck och text på ryggen samt liten text framtill. Ny med lappen kvar! Jag brukar ha storlek xs/s men köpte L för att den ska sitta som på henne på bilderna❤️😍slutsåld och svår att få tag på! Köpt för ca 1900kr
Svart In Flames hoodie med tryck - Svart hoodie från Gildan med stort In Flames-tryck på framsidan. Trycket har en dödskalle, korp och röda detaljer som ger en riktigt cool och edgy vibe. Tröjan har huva och långa ärmar, perfekt för dig som gillar bandmerch och vill sticka ut.
Hoodie  - Säljer denna vintage hoodie för 150 men är köpt för 399 väldigt fin och ny skick
Hoodie - TRYCK INTE PÅ KÖP NU.  Svart hoodie från lager 157.
Axel arigato ”Made in Portugal” Sweatshirt - Säljer en Sweatshirt Från Axel Arigato ”Made in Portugal” Storlek M  Pris: 999kr Nypriset: Runt 2000kr
Hoodie - Hoodie från new yorker, använd fåtal gånger. Som ny i skicket! Xs men passar även S.
Hoodie - En snygg hoodie som är mörkblå! Väldigt skönt material! Skriv om ni vill ha fler bilder så fixar jag det!✨
Ut och in vändbar hoodie
Ut och in vändbar hoodie - 89 Ut och in vändbar hoodie - 90 Ut och in vändbar hoodie - 91

Ut och in vändbar hoodie

Storlek: M-L

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super snygg utvändbar hoodie, y2k, bra skick, stl m-l oversize

Ivan
Ivan
(1)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Nelly pyjamas  - Säljer en vit långärmad tröja med små söta mönster i olika färger. Tröjan har en avslappnad passform och är tillverkad i mjuk bomull, perfekt för chill dagar hemma. Den har en croppad längd och matchar med pyjamasbyxor för en mysig look. Finns en oboy fläck som ej går bort,
Beige croppad kofta med knappar - Superfin beige croppad kofta från Zara med v-ringning och snygga knappar framtill. Mjuk stickad känsla och långa ärmar, perfekt att slänga över ett linne eller topp. Enkel och stilren design som är lätt att matcha med jeans eller kjol. Stl S, i nytt skick ❤️kom gärna med prisförslag!
Roro mohair beige polo - Supermysig och fluffig beige polotröja med oversized passform. Tröjan har korta ärmar och är tillverkad i mjuk ull som ger en lyxig känsla. Perfekt för lager-på-lager och passar snyggt till både jeans och kjol. Polokragen är bred och ger extra värme.
Brun stickad kofta med v-ringning - Snygg brun stickad kofta med v-ringning och vita knappar framtill. Stora mysiga armar. Jag har använt tröjan vid exakt 2 olika tillfällen. Som ny. Säljs pågrund av flytt så rensar garderoben köptes för 400kr från Gina
Zadig & Voltaire Kofta - Säljer nu min Zadig & Voltaire kofta då den blivit för liten. Storlek S och skulle säga att den är true to size då den är lite liten på mig som vanligtvis har M. Nypris runt 3500kr. Den är gjord i alpaca-ull så mycket varm och skön. Lätt nopprig på vissa ställen men annars mycket bra skick. Tveka inte på att höras av vid frågor. Pris kan diskuteras!
Svart Burberry hoodie med dragkedja - Svart hoodie från Burberry i storlek S med klassiskt rutigt foder i huvan. Tröjan har dragkedja framtill, snöre vid huvan och två fickor. Ingen logga på framsidan. Perfekt för dig som gillar stilrena och lyxiga detaljer.
Satin linne - Perfekt skick
Thom browne hoodie/kavaj - Snygg mörkblå kavaj med hoodie och vita ränder på ena ärmen. Jackan har knappar framtill, snörning vid huvan och flera fickor. Materialet är mjuk bomull och passformen är normal. Perfekt för dig som vill ha en unik och chill stil.