Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zara Kofta - Jätte gullig biege,vit zara kofta med svarta rosseter!Köpt i Paris och är verkligen så fin och exklusiv!!! Storlek M men passar mig som är xs/s !skulle inte säga att de är en storlek M 49euro = 580kr (helt ny och oanvänd)
Kofta zara  - Kofta från Zara, ser nopprig ut på bilderna vilket den inte är
Kofta från Zara  - Superfin kofta från Zara. Inga skavanker men har använts några gånger och tvättats och krymt något i tvätten.  Storlek M i lappen men passar XS-S. Hallonrosa.   #zara #zarawoman #troja #kofta #topp #rosa #zarafemm
Zara kofta  - Jätte snygg kortärmad kofta med stenar på från zara, köpt förra vintern men använd fåtals gånger. Är slutsåld på Zaras hemsida💕
Zara kofta - Fin topp/kofta från zara!
zara kofta  - säljer denna koftan från zara pga den inte kommer till användning. Har klippt av snörena så bara det översta är kvar🤗tryck på köp nu💞
Kofta från Zara - Säljer nu min tröja från zara i mycket bra skick!🥰Tröjan säljs inte längre och går inte att få tag på!💖💖Kolla in min profil för liknade kläder!💕
Zara Kofta
Zara Kofta - 89 Zara Kofta - 90 Zara Kofta - 91

Zara Kofta

Storlek: S
Märke: Zara

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En jätte fin blåa kofta/topp från Zara i storlek S. Använd vid ett tillfälle så är ny skick på den. Köparen står för frakten 💗💗

Malin Munter
Malin Munter
(12)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit kofta med knappar och v-ringning - Säljer en stilren vit kofta med v-ringning och dekorativa knappar framtill. Koftan har långärmad design och lätt croppad passform som ger en snygg siluett.
Anine Bing college tröja - Snygg college tröja från Anine Bing🙌 storlek M men den har krympt lite i tvätten så skulle nog säga S, har två mycket små fläckar på framsidan men inget jag tycker märks (se sista bilden)
Marinblå stickad kofta  - Superfin marinblå kofta från Cubus i storlek S. Koftan är stickad och stängs med knappar framtill. Perfekt att slänga över en topp för en chill look.
Svart kofta från Gina Tricot - Säljer en svart, croppad kofta från Gina Tricot med v-ringning och silvriga knappar framtill. Koftan har bred ribbad midja och långa, lite vidare ärmar. Stickad i mjukt material som passar perfekt till jeans eller kjol.
Randig kofta från Zara med pärlknappar - Säljer en mörkblå och vit randig kofta från Zara med snygga pärlknappar framtill. Storlek s. Den saknar en knapp (syns inte på de första bilderna då de togs innan knappen föll), det syns knappt när tröjan är på! För bild gå till sista! Slutsåld kofta!! 💗💗
Abercrombie & Fitch - Perfekt skick passar Xs mått: längd= Ca 60cm bredd =48cm