Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Slutsåld hm stickad  - Säljer en svart stickad tröja med ett unikt hålmönster. Tröjan är långärmad och har en croppad passform, perfekt för lager på lager-stil. Den är både stilren och bekväm, idealisk för höst och vinter. Passar bra till både jeans och kjol!
Stickad bolero hm - Säljer denna beigea stickade boleron från hm❤️ bara använd en gång, som ny!
SLUTSÅLD HM TRÖJA  - Jättegullig populär stickad tröja från HM i mohair som är perfekt nu till våren, använd få gånger utan någon defekt. 🩷(lägg prisförslag?)
Slutsåld hm kofta - Nyskick hm kofta i färgen vinröd Intressekoll  Säljs inte löngre
Hm bolero - Slutsåld, storlek M
Slutsåld HM kofta  - TRYCK INTE BARA PÅ KÖP DÅ JAG KAN HA ANDRA BUD! 😊Säljer nu den slutsålda hm koftan. Den passar folk som har 164. Säljer p.g.a att den var för liten.
Beige bolero kofta från HM - Storlek S, beige bolero kofta.  Endast använd 2 gånger. Säljer pga jag inte använder den
Jennifer
Jennifer
Slutsåld bolero ifrån HM
Slutsåld bolero ifrån HM - 89 Slutsåld bolero ifrån HM - 90

Slutsåld bolero ifrån HM

Storlek: S
Märke: H&M

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min slutsålda bolero ifrån HM i storlek S. Jag har aldrig användt den, och prislapparna är kvar💗 köparen står för frakten, 60kr💗

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Mörkblå spetsblus från Intimissimi - Säljer en tunn och mörkblå blus från Intimissimi med v-ringad spetsdetalj framtill och vid ärmslut. Blusen är långärmad och har en lätt transparent look som ger en cool vibe. Perfekt för dig som gillar stilrena och feminina detaljer.
Svart stickad tröja med PARIS-tryck - Mysig svart stickad tröja från H&M med stort vitt PARIS-tryck på bröstet. Tröjan har en croppad passform och långa ärmar. Perfekt för dig som vill ha en trendig och bekväm look!💞💞Endast använd 1 gång
Virkad kofta i ullblandning  - En virkad kofta från Åhléns i storlek M. Upplevs mindre i storlek, likt en S. Material: 50% ull, 50% akryl. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Cardigan - Kofta från cappuccini nypris 1150kr. Kan gå ner i pris vid snabb affär🤍
Rosa GAP hoodie - Superfin rosa 2000s GAP-hoodie i klassisk modell med broderad logga framtill. Mjuk och bekväm 🩷 Obs: Liten missfärgning på dragkedjan (se bild). Dragkedjan går inte att dra upp, så den funkar bäst som öppet sittande hoodie eller för någon som vill fixa dragkedjan. - Passar XS - S Skriv privat för fler bilder eller frågor 🫶🏽
Vit stickad tröja från Bik Bok XS - Vit stickad tröja från Bik Bok med lång ärm och snygga knappar i sidan. Tröjan sitter löst på övre delen och tightare runt midjan, väldigt snygg!! Tröjan är helt ny med prislapp kvar då jag ångrade mig efter köp 🩷
Superdry hoodie - Snygg mörkröd hoodie från Superdry med stort vitt och rött tryck på bröstet och siffran 28 på ärmen. Tröjan har huva med vita snören och en klassisk magficka. Perfekt för dig som gillar streetwear och sportig stil.