Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå hoodie från Burberry - Säljer en snygg grå hoodie från Burberry i mycket bra skick. Den har en dragkedja framtill och en klassisk Burberry-rutig insida i huvan. Perfekt för höst och vår, med en normal passform och långa ärmar. Superbekväm och stilren! Tveka inte på att fråga om du undrar något, den är självklart äkta, Storlek M men passar S också
Grå Burberry hoodie - Grå hoodie från Burberry, 10/10 kvalité med klassiskt rutigt foder på insidan av huvan och längs öppningen. Tröjan har hel dragkedja, snörning i huvan och broderad logga på bröstet. Perfekt för de kommande kyliga dagar. Storleken är M, skickas inom 24 timmar.
Grå hoodie från Burberry  - Säljer en grå hoodie från Burberry. Tröjan har dragkedja, snörning i huvan och två fickor framtill. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig look med ikoniska Burberry-detaljer.
Grå hoodie från Burberry - Säljer en stilren grå hoodie från Burberry med klassiskt rutigt mönster i huvan. Tröjan har dragkedja framtill och praktiska fickor. Perfekt för en avslappnad look. Perfekt för alla årstider!
Grå Burberry hoodie  - Grå Burberry hoodie i storlek M. Den är i helt nytt skick och har aldrig använts.
Grå hoodie från Burberry - Säljer en stilren grå hoodie från Burberry med dragkedja och fickor framtill. Perfekt för en avslappnad look. Den har en klassisk design med en liten logotyp på bröstet. Kan trycka in snöre på hoodien om ni vill och pris kan diskuteras
Grå hoodie från Burberry  - Snygg grå hoodie från Burberry med klassiskt rutigt foder i beige, svart och rött. Tröjan har huva med snörning, silverfärgad dragkedja och broderad Burberry-logga på bröstet. Perfekt för dig som gillar stilrena detaljer och exklusiva märken. Skickas imon 24 timmar!
Grå hoodie från Burberry med dragkedja - Säljer en grå hoodie från Burberry i storlek L. Tröjan har dragkedja, snörning i huvan och den klassiska Burberry-rutiga insidan av huvan. Broderad logga på bröstet och mjukt foder. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig look.
Tamero

Grå hoodie från Burberry

Storlek: M
Märke: Burberry

999 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hej, säljer en snygg zip hoodie från burrberry,använd 2-3 gg, hör av er vid intresse och pris kan diskuteras vid snabb affär

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Stickad kofta - Superfin och helt slutsåld (i alla färger) kofta från Gina tricot! Säljer i storlek XS och färgen beige, har aldrig använt den så därav säljer jag, för bra pris då den är populär 💗kan även tänka mig att byta mot en vit.
 Stickad tröja med volangärm - Super fin stickad tröja från Arket med volangärmar. Inga defekter!
Ljusrosa stickad tröja - Supermysig ljusrosa stickad tröja med oversized passform och långa ärmar💓💓💓
Svart stickad tröja från Valentino - Snygg svart stickad tröja från Valentino med stor vit logotyp över bröstet och ärmarna. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och lång ärm. Perfekt för dig som vill ha en statement piece i garderoben.
Nelly vit stickad omlottkofta med twist - Nellys nya supermjuk vit stickad kofta med omlott och twistad detalj framtill. Den är helt ny använd bara 1 gång och jag säljer den för att den inte riktigt passade mig och det gick inte att returnera den💞Nypris 399kr!
Svart kofta från Wera i ull - Svart kofta från Wera med v-ringning, stora ribbade muddar och två fickor framtill. Stängs med tre knappar och är i 100% ull!! den är i nyskick, köpt för nypriset❣️❣️
bikbok kofta - så fin, aldrig använd❤️