Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Brun kofta med knappar och fickor - Mysig brun kofta med v-ringning, stora knappar framtill och två rejäla fickor. Koftan har ribbade muddar och är långärmad, perfekt att slänga på sig när det är kyligt. Materialet känns stickat och ger en avslappnad vibe.
Brun kofta från Wera med fickor - Mysig brun kofta från Wera i storlek XS. Koftan har v-ringning, tre knappar framtill och två ribbstickade fickor. Materialet är stickat och känns skönt mot huden. Perfekt att slänga på sig när det är lite kyligt ute. Helt oanvänd och splitter ny , passade it mig så drf säljer jag 🥹
Brun kofta med knappar - Mysig brun kofta med stora knappar framtill och två fickor från odd Molly. Storlek s 🥰💕
Brun stickad kofta med knappar - Supersöt mysig brun kofta i stickat material med svarta knappar framtill. Perfekt nu till hösten! Snygg att slänga över en t-shirt till jeans. Från Nelly (märke: Vero Moda) orginalrpis 450kr och knappt använd!!💕💕💕
Brun stickad kofta med knappar - Mysig brun stickad kofta med rund halsringning och knäppning framtill. Koftan har långa ärmar och en relaxed passform, perfekt att slänga på sig när det är kyligt. Enkel och stilren design som funkar till många outfits.
Brun kofta med knappar - Superfin brun kofta med knappar💕
Brun kofta knappar - Mysig brun kofta från Zara med v-ringning och fyra knappar framtill. Oversize, storlek L men passar även M.
Brun stickad kofta med knappar - Mysig brun stickad kofta med v-ringning och stora träknappar framtill. Koftan har två rejäla fickor och en loose passform med långa ärmar.
Kelly
Kelly
Brun kofta med fickor och knappar
Brun kofta med fickor och knappar - 0

Brun kofta med fickor och knappar

Storlek: S
Märke: Wera
Färg: Brun
Skick: Mycket bra skick

550 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mysig brun kofta med djup v-ringning, stora knappar framtill och två ribbade fickor. Tröjan har långa ärmar och breda ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt att slänga på sig när det är kyligt ute.inte min bild men fråga så skickar jag mina egna bilder,den är inte använd

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Grå polotröja Les Alpes H&M - Supermysig grå polotröja från H&M Les Alpes. Tröjan har breda ribbade muddar, lång ärm och är i storlek M. Slutsåld på nätet, trendig❤️ Aldig använd alla lappar kvar. Skriv vid frågor!
H&M stickad tröja - Säljer denna stickade tröja ifrån hm i storlek xxs men är lite oversized så sitter mer som en XS/ S. Använd 2 gånger.
Zara kofta  - Säljer min jättesnygga och eftertraktade Zara kofta just eftersom den inte kommer till användning🩷🩷
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Grå Burberry hoodie med dragkedja - Grå hoodie från Burberry i storlek M med klassiskt rutigt foder i huvan. Tröjan har dragkedja framtill, snörning vid huvan och broderad Burberry-logga på bröstet. Mjuk bomullskvalitet och ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar stilren design med lyxig touch. Storlek M men sitter som S och xs om man vill ha tajt
Vit polotröja med rosa detaljer - Säljer denna super fina tröjan från meet me there ur fillipas kollektion. 💓Den har rosa detaljer längst kanterna och har en hög krage. Tröjan har aldrig kommit till användning och är i storlek S/M 🫶❣️
Grå stickad tröja med rosa detaljer - Supersnygg grå stickad tröja från From Future med ribbade rosa kanter vid hals, ärmslut och nederkant. Mjuk och skön, perfekt för dig som gillar färgklickar. Rund hals och långärmad modell som är enkel att matcha med jeans eller kjol. 100% Kashmir och är i samma färg som första bilden.