Olivia<3

Carhartt Sweatshirt

Storlek: L/M
Märke: Carhartt

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

carhartt sweatshirt i skönt tyg!! Den är i storlek L/M o sitter oversized på mig som brukar ha M i storlek✨

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Stickad tröja i mohairblandning  - En stickad tröja från Jörlevik i storlek One size, sitter som en S/M. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Beige kofta med stora knappar - Mysig beige kofta från Vero Moda i storlek S, köpt för 500. Den är lite nopprig men inget som syns jättemycket. Perfekt för lager-på-lager och chill vardagsstil.💗
Blå hoodie från Hollister - Snygg marinblå hoodie från Hollister med tryck 'Surf Classic California' på bröstet. Tröjan har huva med snörning, stor magficka och långa ärmar. Mjuk insida i fleece och klassisk passform, perfekt för chill dagar. Står storlek L passar storlek S inte några specifika defekter utan att den är använd. Varan är inte urtvättad.
Stickad tröja med halv polokrage och text   - En stickad tröja från sixty days i storlek S/M. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Rosa och vit zebramönstrad stickad tröja - Säljer en riktigt snygg stickad tröja med zebramönster i rosa och vitt. Tröjan har ribbade muddar vid ärmslut, hals och nederkant samt långärmad passform. Perfekt för dig som gillar färg och mönster!
Stickad tröja med text  - En stickad tröja från Lvcilia i storlek S (Uppskattad). Material: 100% akryl. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Grå kofta med pärlknappar och volang - Supersöt grå kofta med volangkant längs v-ringningen och nederkanten. Stängs med pärlknappar framtill och har långa ärmar. Stickad i mjukt material, perfekt för att ge din outfit lite extra. Jättefin, passar mig som har storlek s.nypris runt 500 säljer för 210kr
Beige stickad kofta med fickor - Jätte fin!!