Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Cashmere tröja - Cashmere tröja från Soft goat i storlek L men passar även M!
Cashmere blend tröja  - Snygg beige cashmere tröja, perfekt till hösten. Oanvänd och i bra skick. Passar på mig som är 181 cm och 67kg. Ej säker om storleken men den är ungefär S-M. Priset är ej huggit i sten. Skriv privat om ni har några funderingar.
Tröja från ZARA Cashmere blandning   - Säljer en schysst tröja från Zara i Cashmere blandning | Nyskick, använd någon enstaka gång | Storlek Medium | Modellen på bilden är 178cm | Hör av dig vid minsta fundering
Cashmere tröja från H&M - Jag säljer denna tröja då den var alldeles för stor för mig. Den är i väldigt bra skick då jag köpte den för 3 veckor sedan och har inte kommit till användning. Med andra ord är det som att köpa en helt ny och fräsch tröja. Nypris på tröjan är 1200 och säljer den för nästan halva priset. Hör av er vid intresse!
Cashmere tröja från Lindbergh - Säljer denna cashmere tröjan från Lindbergh då den inte kommer till användning längre. Storlek S, passar 175cm perfekt. Cond: 9/10, inga defekter. Säljer den för 299kr. Priset kan absolut diskuteras, vill bli av med den. Nypris: 599kr.
Cashmere tröja - Beige cashmere tröja från Paul & Rosen i storlek XL men sitter som M/L. 100% cashmere i snygg färg.
Cashmere tröja Ralph lauren - Säljer en mysig beige stickad tröja med kabelstickat mönster. Tröjan har långa ärmar och en rund halsringning, perfekt för kyligare dagar. Passar bra till både jeans och kjol. 100% cashmere från Ralph lauren. Fler bilder kan skickas! Pris kan diskuteras
Lk Closet

Cashmere tröja

Storlek: M
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

499 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Nu säljer jag en skit snygg och skön cashmere tröja från tailor&son 🔥 det är riktigt bekväm och den är i storleken L men passar M utmärkt ✅🔥skick 9/10✅ nypris ligger på ca 2000 kr men mitt endast 599🔥🔥 men självklart går priset att diskuteras

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Stickad tröja med bruna detaljer  - En stickad tröja från Jörlevik i storlek One size, sitter som en S/M. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Vit stickad tröja från Neo Noir - Säljer en vit stickad tröja från Neo Noir med svarta dekorativa sömmar längs halsringning, ärmar och nederkant. Tröjan har rund hals och långa ärmar med ribbade muddar.  Använd 1 gång! Nypris ca 600
Grön kofta med volang från Lindex - Supersöt grön stickad kofta från Lindex med dekorativa knappar framtill och volangdetaljer vid nederkant och ärmslut. Koftan har ett snyggt hålmönster och trekvartsärmar.
Amore tröja  - säljer min svarta amore från gina då den inte kom till andvändning! 🫰🏼❣️
Beige kofta med stora knappar - Säljer en jätte fin kofta från uniqlo som tyvärr inte kommer till användning🤗
Svart kofta med v-ringning och knapp - Säljer en svart kofta med djup v-ringning och en stor dekorativ knapp framtill. Koftan har långa, lite puffiga ärmar och är figurnära i midjan. Perfekt för dig som vill ha en stilren men ändå trendig look. slutsåld på hemsidan
Grå stickad tröja från Neo Noir - Mysig grå stickad tröja från Neo Noir med svarta detaljer runt halsringning, ärmslut och nederkant. Tröjan har en loose passform, ribbade muddar och långa ärmar. Perfekt för dig som gillar enkel men snygg stil.