Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Colmar Hoodie - Svart Colmar hoodie i nyskick! | Skick 10/10! | Storlek M | Pris går att diskutera vid snabb affär!! | Hör av dig vid minsta fundering! | OBS! Tagsen sitter inte kvar men fortfarande i samma skick! |
Svart hoodie från Colmar  - Svart hoodie från Colmar med stor rund logga i rött, vitt och blått framtill. Tröjan har huva med snörning och är tillverkad i mjuk bomullsmix. Perfekt för en chill och sportig look. Hoodien e lite trasig vid luvan men annars i riktigt bra skick
Svart och mörkgrå hoodie från Colmar - Snygg hoodie från Colmar i svart och mörkgrått med quiltad frontpanel och dragkedja. Tröjan har huva, långa ärmar och en logga på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och streetstyle.
Svart hoodie från Colmar - Säljer en stilren svart hoodie från Colmar med deras ikoniska logga på bröstet. Tröjan har en bekväm passform med långa ärmar och en praktisk huva. Perfekt för en avslappnad look. Står storlek L men passar storlek M bättre.
Svart hoodie från Stone Island M NY - Svart hoodie från Stone Island i storlek M med klassisk logopatch på vänster ärm. Tröjan har huva med snörning, stor magficka och ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill ha en clean look.
Svart hoodie från colmar  - Säljer en svart hoodie från Colmar med dragkedja och huva. Jackan har långa ärmar och ribbade muddar. Perfekt för en casual look.
Eliot

Colmar Hoodie, HELT NY! Strl M

Storlek: M
Märke: colmar
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

499 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart hoodie från Colmar Storlek:M Skick: 10/10 (HELT NY MED TAGS). Nypris på 1800. Passar S bättre Jag på sista bilden är 180

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Snygg topp - Skit snygg topp från mango, helt ny
Mörkblå stickad tröja med PARIS-tryck - Mysig stickad tröja från h&m med stor text på där de står Paris. Knappt använt och säljer för jag inte använder den💞
Mörkblå finstickad tröja - Snygg mörkblå långärmad topp med breda muddar och markerad midja. Toppen har en djup v-ringning i ryggen, slutsåld i s, xs i butik.
Hm mohair tröja  - Superfin stickad tröja får hm. Använd få gånger
Beige stickad tröja med knyt från Zara - Snygg beige stickad tröja från Zara med korta ärmar och coolt knytband i midjan. Rund halsringning och ribbade detaljer vid ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg med en twist.
Beige hoodie med fuskpäls och dragkedja - Pälsen är påsydd av mig precis som midjan är sydd för att ha en tightare passform, därför tvätta den helst vara för hand. Dragkedjan är dubbelriktad vilket kan göra det lite jobbigt att dra upp den, men den fungerar. Finns även på min vinted, skicka ett dm för fler frågor eller bilder.
Vit stickad tröja med hålmönster - Säljer en vit stickad tröja med hålmönster och rund hals. Tröjan har trekvartsärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant.
Svartvit stickad tröja från VILA - Säljer en fluffig stickad tröja från VILA i storlek S. 🖤