Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
commes des garcons play tröja - commes des garcons play tröja som använts fåtal gånger Nypris 995kr säljer för 320kr
Play Comme des garcons - Långarmad tröja. Svart med rött hjärta storlek S i denna. Men jag har köpt denna på herravdelningen på nk då jag ville ha en liten mer rakare passform så den är inte figur sydd.
 PLAY Comme des GARCON long sleeve  -  Jätte Fint skick  Knappt använd  Pris kan diskuteras
Comme des garcons Play hoodie - En fin CDG hoodie i Storlek S Passar XS - S  Skicka vid intresse!
commes des garcons play tröja - Jätte fin 🥰🥰
Comme des garcons play tröja - Jätte fin tröja skriv ifall ni vill ha fler bilder❤️
Comme des garcon hoodie - Bra skick, säljs pga ingen användning. Pris kan diskuteras
Leia
Leia
Comme des garcons play tröja
Comme des garcons play tröja  - 89 Comme des garcons play tröja  - 90 Comme des garcons play tröja  - 91

Comme des garcons play tröja

Storlek: XS/S

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin svart och vit comme des garcons play tröja. Storlek M men liten i storlek som cdg-play brukar vara, passar en XS/S. Väldigt fint skick utom två små hål längst ner på baksidan, därav billigt pris. Syns knappt när man har tröjan på sig. Skickar spårbart för 51kr med PostNord

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Ny gina kofta  - Helt ny och oanvänd men utan lapp kvar. I storlek 170 då den köptes på barnavdelningen. 💚
Morris hoodie - Snygg grå hoodie från Morris | Står storlek L men sitter mer som M | Mycket bra skick✅|
Krämvit kofta från Stylein XS - Superfin krämvit kofta från Stylein i storlek XS. Koftan har v-ringning, stora knappar framtill och två små fickor. Den är ribbstickad vid ärmslut och nederkant, vilket ger en snygg och stilren look. Perfekt att slänga över en t-shirt eller linne.
stickad zadig tröja - sååå fin o toppen skick💗💗💗
Stickad kofta  - Beige stickad kofta med knappar från H&M i storlek xs
Rosa Hollister zip med päls  - Ännu en snygg hoodie men denna gången från Hollister. Pälsen är påsydd av mig precis som midjan är sydd för att ha en tightare passform, därför tvätta den helst vara för hand. Själva hoodien är köpt secondhand så det kan finns små skavanker men inget som är direkt märkbart isf. Finns även uppe på min vinted, skicka ett dm för fler frågor eller bilder. Kolla mina andra annonser för likande produkter!
Svart Burberry hoodie med dragkedja som är sönder  - Dragkedjan är sönder men de går o fixas nästa överallt för 20kr storlek xs /s Svart hoodie från Burberry med klassiskt rutigt foder i huvan och silverfärgad dragkedja. Tröjan har snörning vid huvan och är tillverkad i mjuk bomull med lite elastan för extra komfort. Perfekt för dig som gillar stilrena och lyxiga streetwear-plagg.