Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stickad tröja - Säljer denna superfina stickade tröja från Bikbok. Pm för fler bilder.
Stickad tröja - Superfin stickad tröja som använts en gång då jag fick den av en vän förra året och det inte är min stil. Hade sett så fint ut på någon annan och söker därför nytt hem till detta plagg ❤️
Stickad tröja  - Färgglad stickad tröja, fick den från grannen och använd några gånger. Okej skick (stav). Ganska stora ärmar.
Stickad tröja från BikBok - Jättefin somrig tröja från bikbok!🥰
Stickad tröja  - En så fin stickad tröja som är perfekt nu till vintern ocv hösten super fina färgar och känns väldigt dyr i materialet💗köptes på bikbok för nåt år sen, sen jag köpte den har den bara legat i min garderob!💗köptes för lite över 500kr!
Stickad tröja  - Jätte härlig stickad tröja som är i väldigt bra skick
Vendela Harling
Vendela Harling
Stickad tröja Elsa hosk
Stickad tröja Elsa hosk - 89 Stickad tröja Elsa hosk - 90 Stickad tröja Elsa hosk - 91

Stickad tröja Elsa hosk

Storlek: Xs
Märke: Bik Bok
Färg: Flerfärgad

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte fin tröja från bik bok med Elsa hosk kollektion. Köpt för länge sen men säljer då jag knappt använt den. Kortare modell. Storlek xs

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Stickad polo - Drömmig stickad polo i ullblandning, storlek S!
Grå stickad kofta - Grå kofta från bikbok, samma som den på bilden🤍
Grå stickad tröja med rosa detaljer - Supersnygg grå stickad tröja från From Future med ribbade rosa kanter vid hals, ärmslut och nederkant. Mjuk och skön, perfekt för dig som gillar färgklickar. Rund hals och långärmad modell som är enkel att matcha med jeans eller kjol. 100% Kashmir och är i samma färg som första bilden.
Beige stickad kofta från Lindex - Säljer den populära koftan från Lindex som är helt slutsåld❤️🩷❤️ Den är i jättefint skick och säljer endast då den tyvärr inte kommer till användning längre!💞 Hade inte jättebra ljus på min bild men färgen är som första bilden!
Rosa GAP hoodie - Superfin rosa 2000s GAP-hoodie i klassisk modell med broderad logga framtill. Mjuk och bekväm 🩷 Obs: Liten missfärgning på dragkedjan (se bild). Dragkedjan går inte att dra upp, så den funkar bäst som öppet sittande hoodie eller för någon som vill fixa dragkedjan. - Passar XS - S Skriv privat för fler bilder eller frågor 🫶🏽
Intimissimi lace top - Intimissimi lace top i färgen Shell beige blend. Tröjan är i stl S och är i nyskick🫰🏼
Grå Burberry hoodie med dragkedja - Snygg grå hoodie från Burberry med klassiskt rutigt foder i huvan och broderad logga på bröstet. Tröjan har dragkedja framtill, snörning vid huvan och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar stilrena detaljer och exklusiva märken.