Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Röd tröja från Stone Island - Säljer en röd tröja från Stone Island med deras ikoniska märke på ärmen. Tröjan har en rund hals och långa ärmar, perfekt för en stilren look. Passar bra till både jeans och chinos. Perfekt för höst och vinter och självfallet äkta. Går att hitta på deras hemsida. Skriv om frågor🌹🙏 nypris:2999
Stone Island  - Tjenare! Ja säljer min stone Island för att den inte kommer till användning o tänker att de är bättre att nån annan får ta hand om han
Vinröd långärmad Stone Island tröja  - Säljer en stilren vinröd långärmad tröja från Stone Island. Tröjan har en klassisk rund halsringning och det ikoniska märket på ärmen. Perfekt för en avslappnad och trendig look. Nypris 2500kr. Stl M, använd ett fåtal gånger. Tags och kvitto medföljer.
Stone island tröja - Säljer en helt äkta Stone island tröja som är köpt på NK.  Tröjan är använd men fortfarande i bra skick. Den är i barn storlek M / 140-150. Pris kan även diskuteras
Stone Island sweatshirt - SVART RIBBSTICKAD TRÖJA MED BADGE från Stone Island med deras ikoniska märke på ärmen. Tröjan har en rund halsringning och är tillverkad i ett mjukt material. Perfekt för en stilren look.
 hoodie Stone Island - Nypris 3900. Storlek m, fraktar och möta upp i Stockholm
Stone Island tröja - Säljer en stilren tröja från Stone Island med deras ikoniska märke på ärmen. Tröjan har långa ärmar och är perfekt för en casual look. Passar bra till både jeans och chinos. Perfekt för dig som gillar en klassisk och tidlös stil. Skicket är 10/10⭐️. Pris går att diskuteras vid snabb och smidig affär🤗
Stone Island hoodie  - Säljer nu en äkta Stone island hoodie som knappt är använd. Storlek L men passar även till M. Den har fickor i mitten samt avtagbar logga på armen. Finns qrkod på sista bilden. Säljs pga flytt. Pirs går att diskutera vid snabb affär‼️
Vintage stone island
Vintage stone island - 89 Vintage stone island - 90 Vintage stone island - 91

Vintage stone island

Storlek: M/L
Märke: Stone Island
Färg: Vinröd

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vintage stone island sweater

Albert Waitman
Albert Waitman
(1)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Stickad kofta Wera - Säljer denna populära ull kofta från Åhléns (Wera), den är använd ett fåtal gånger och endast tvättad en gång men krympte i tvätten så tröjan är numera i barn storlek! Skriv för fler bilder så kan jag visa hur liten den är, skulle säga att den passar någon som är ca 140cm lång 😊😊 nypris 899, pris kan diskuteras
Alpacka tröja  - Mysig brun kofta med fluffig känsla och v-ringad hals. Koftan har stora, långa ärmar och knäpps med svarta knappar framtill. Perfekt för dig som gillar oversized och chill stil. Materialet känns mjukt och värmande, passar till höst och vinter.
Grå sweatshirt från Isabel Marant🥰🥰 - Vill sälja min älskade isabel marant tröja min favoo!! Pågrund av att den kommer inte till användning💖priset kan diskuteras
Thom browne hoodie/kavaj - Snygg mörkblå kavaj med hoodie och vita ränder på ena ärmen. Jackan har knappar framtill, snörning vid huvan och flera fickor. Materialet är mjuk bomull och passformen är normal. Perfekt för dig som vill ha en unik och chill stil.
Svart Burberry hoodie med dragkedja - Svart hoodie från Burberry i storlek S med klassiskt rutigt foder i huvan. Tröjan har dragkedja framtill, snöre vid huvan och två fickor. Ingen logga på framsidan. Perfekt för dig som gillar stilrena och lyxiga detaljer.
Nelly pyjamas  - Säljer en vit långärmad tröja med små söta mönster i olika färger. Tröjan har en avslappnad passform och är tillverkad i mjuk bomull, perfekt för chill dagar hemma. Den har en croppad längd och matchar med pyjamasbyxor för en mysig look. Finns en oboy fläck som ej går bort,
Overshirt från uniqlo - Snygg overshirt som är perfekt för kallare väder eller vår dagar
Figursydd tröja i ullblandning  - En stickad tröja från HM i storlek S. Material: 42% ull, 30% akryl, 28% alpacka. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!