Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Filippa K cardigan - Säljer min fina Cardigan från Flippa K helt oanvänd bara testad med lapp kvar! Fick den i present men den var för liten. Säljer den för 200 orginal pris 1500
Filippa K cardigan  - Ljusrosa cardigan från Filippa K! Fint skick med enstak småfläck på framsidan.
Filippa k kofta - Så fin kofta från Filippa k❤️❤️
Svart polotröja från Filippa K - Svart polotröja från Filippa K i storlek L men jag har xs i vanliga storlek . Tröjan har lång ärm och en klassisk polokrage. Tillverkad i mjuk bomull, perfekt för lager-på-lager och en clean look. Enkel och stilren design som funkar till allt.
Filippa K kofta - En svart kofta från Filippa K som knappt använts. Den är i storlek M men passar även S och XS beroende på hur man vill ha den. Säljer då den inte kommer till användning. Frakt tilkommer💛🌾
Polotröja Filippa K - Polotröja från Filippa K, bra skick förutom att en sömmen i ena armen har släppt se bild 5, lätt att sy med symaskin
Filippa k cardigan
Filippa k cardigan - 89 Filippa k cardigan - 90 Filippa k cardigan - 91

Filippa k cardigan

Storlek: M
Märke: Filippa K
Färg: Svart

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Filippa k cardigan i väldigt fint skick. Super snygg

Alvina
Alvina
(47)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Nelly pyjamas  - Säljer en vit långärmad tröja med små söta mönster i olika färger. Tröjan har en avslappnad passform och är tillverkad i mjuk bomull, perfekt för chill dagar hemma. Den har en croppad längd och matchar med pyjamasbyxor för en mysig look. Finns en oboy fläck som ej går bort,
Beige croppad kofta med knappar - Superfin beige croppad kofta från Zara med v-ringning och snygga knappar framtill. Mjuk stickad känsla och långa ärmar, perfekt att slänga över ett linne eller topp. Enkel och stilren design som är lätt att matcha med jeans eller kjol. Stl S, i nytt skick ❤️kom gärna med prisförslag!
Stickad kofta Wera - Säljer denna populära ull kofta från Åhléns (Wera), den är använd ett fåtal gånger och endast tvättad en gång men krympte i tvätten så tröjan är numera i barn storlek! Skriv för fler bilder så kan jag visa hur liten den är, skulle säga att den passar någon som är ca 140cm lång 😊😊 nypris 899, pris kan diskuteras
Nike tech fleece grå - Helt ny Nike tech i storlek M. Han på bild är 185 cm, 75kg. Tracksuiten är helt ny. Hör av er vid funderingar!
Roro mohair beige polo - Supermysig och fluffig beige polotröja med oversized passform. Tröjan har korta ärmar och är tillverkad i mjuk ull som ger en lyxig känsla. Perfekt för lager-på-lager och passar snyggt till både jeans och kjol. Polokragen är bred och ger extra värme.
Svart Burberry hoodie med dragkedja - Svart hoodie från Burberry i storlek S med klassiskt rutigt foder i huvan. Tröjan har dragkedja framtill, snöre vid huvan och två fickor. Ingen logga på framsidan. Perfekt för dig som gillar stilrena och lyxiga detaljer.
Satin linne - Perfekt skick
Alpacka tröja  - Mysig brun kofta med fluffig känsla och v-ringad hals. Koftan har stora, långa ärmar och knäpps med svarta knappar framtill. Perfekt för dig som gillar oversized och chill stil. Materialet känns mjukt och värmande, passar till höst och vinter.