Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Patagonia sweatshirt  - Mörkblå patagonia sweatshirt
Blå fleece från Patagonia - Säljer en snygg fleece från Patagonia i storlek M. Värmer bra ute i kylan men är även väldigt skön inomhus. Passar till de mesta. Tror nypris ligger på 1400 eller något sånt så detta är ett kap.
flis tröja  - jättegosig tröja. den är i bra skick och jag har heller inte använt den. hör av er om mer information 💕
Ljusblå sweatshirt från Patagonia - Säljer en stilren ljusblå sweatshirt från Patagonia. Tröjan har en klassisk rund halsringning och en diskret logotyp på bröstet. Perfekt för en avslappnad stil.
Mörkblå fleecejacka från Patagonia - Mysig mörkblå fleecejacka från Patagonia med ljusblå dragkedja och ståkrage. Jackan har två fickor med dragkedja och är perfekt för kyliga dagar. Klassisk och enkel design med mjukt material.
Patagonia - Säljer min Patagonia fleece!!
HH flis - En fin och varm blå HH flis. Jätte bra skick och i storlek 134/ 9år. En perfekt present till en nio åring kille eller tjej! Pris kan diskuteras!
 Patagonia hoodie - Säljer en grå hoodie från Patagonia med klassiskt logotryck.
Mat
Mat
Patagonia flis
Patagonia flis - 0

Patagonia flis

Storlek: M
Märke: patagonia
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna supersnygga Patagonia flisen, fråga om ni vill ha fler bilder eller så men den är perfekt till våren❤️

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Mohair tröja hm  - Säljer nu min så otrooooligt snygga och unika stickade tröja i mohair!! Tröjan är från hm och finns inte att köpa längre!!!  💞💞
Blå v-ringad tröja Morris S - Blå v-ringad tröja från Morris i storlek S, tillverkad i 100% pima bomull. Tröjan har ett litet rött broderat emblem på bröstet och ribbade muddar vid hals, ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som gillar klassisk och stilren look.
Stickad tröja i Kashmirblandning  - En stickad tröja köpt i Italien i uppskattad storlek S. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Stickad tröja från Carin Wester - Säljer denna super fina stickade tröja från Carin Wester. Endast använd två gånger, super fint skick! Storlek xs. Hör av er vid frågor!💕
Brun omlott stickad tröja - Säljer en brun stickad tröja med omlott-design och v-ringad hals. Tröjan har långa ärmar och snygga knappar på sidan som detalj. Croppad passform som ger en cool och trendig look, perfekt för dig som gillar att sticka ut. Från Gina i storlek xs
Grå stickad polotröja från H&M - Mysig grå stickad polotröja från H&M i storlek S. Men oversized i modell. Tröjan har en hög krage, lång, vid ärm och en loose fit som ger en chill vibe. Från hm premium inköpt för 599 därav priset, villig att diskutera.
Svartvit randig kofta med knappar - Säljer en svartvit randig kofta med v-ringad hals och tre stora knappar framtill. Koftan har två små fickor och är stickad i mjukt material. Passar perfekt till jeans och har en loose fit som ger en chill vibe.